بازی گوئنت: جادوگر یاغی برای موبایل منتشر شد؛ بازی کارتی ویچر تک‌نفره می‌شود

۱۸ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
gwent rogue mage

اگر شما از طرفداران مجموعه ویچر (Witcher) باشید، قطعاً با گوئنت (Gwent) آشنایی دارید. این بازی کارتی راه خود را از یک بازی کوچک درون برنامه‌ای آغاز کرده و تبدیل به یک عنوان رقابتی جداگانه شد. در حال حاضر شما می‌توانید بازی گوئنت را به صورت رایگان از استیم (Steam)، پلی‌استور و اپ استور دانلود کنید. حال بازی گوئنت: روگ میج (Gwent: Rogue Mage) یک عنوان دیگر از مجموعه گوئنت عرضه شده است.

روگ میج در سبک کارتی و روگ لایک (Rogue Like) بوده و یک داستان جانبی بر اساس بازی ویچر است. این بازی به صورت تکنفره طراحی شده و داستان آن چندین سال قبل از ماجرای گرالت جریان دارد. به همین دلیل یک داستان کاملاً جداگانه از شخصیت‌های اصلی این مجموعه دارد. نام شخصیت‌های اصلی این بازی آلزور (Alzur) و لیلی (Lily) است.

شما می‌توانید این بازی را با قیمت حدود ۱۰ دلار از فروشگاه‌های مختلف دریافت کنید. می‌توان گفت که روگ میج به صورت یک بسته الحاقی برای گوئنت بوده و می‌توان با پرداخت کمی هزینه، تجربه کامل گوئنت را بدست آورد.

بازی Gwent: Rogue Mage

گیم‌پلی بازی دقیقاً مشابه چیزی است که در گوئنت وجود داشت.

عرضه این بازی بسیار غیر منتظره بود. سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به خوبی توانست این مورد را پنهان کند و اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نکرد. نام روگ میج در لیست پروژه‌ها Project Golden Nekker بود و هیچ توضیح دیگری حول آن وجود نداشت.

سازنده این بازی ولدمیر تورتسُو (Vladmir Tortsov) گفت که طرفداران برای مدت زیادی است که از سازندگان درخواست یک عنوان بازیکن علیه هوش مصنوعی (PvE) گوئنت را دارند. حال روگ میج دقیقاً همین است. تقریباً مشابه چیزی که شما در بازی ویچر ۳ تجربه می‌کردید.

گوئنت یکی از بهترین تجربه‌های بازیکن علیه بازیکن (PvP) را در اختیار کاربران قرار می‌داد. به همین دلیل این بازی محبوبیت زیادی داشته و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. طرفداران مجموعه ویچر به جای عرضه این بازی منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از ویچر ۴ بودند. اینطور که به نظر می‌رسد این عنوان از حالت تحقیقات خارج شده و وارد فاز ساخت شده است.

ما با عرضه ویچر ۴ فاصله زیادی داریم پس اگر طرفدار مجموعه ویچر هستید، باید خود را با عناوینی مثل گوئنت یا گوئنت: روگ میج سرگرم کرده تا بازی اصلی عرضه شود.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه