هر آنچه در مورد فصل دوم سریال «هیلو» می‌دانیم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه
هیلو

در حال حاضر شروع ساخت فصل دوم سریال «هیلو» توسط پارامونت پلاس تایید شده، اما ممکن است با توجه به اینکه کار ساخت فصل دوم به دیوید وینر، محول گردیده شاهد تغییرات شگرفی در سمت و سوی داستان آن باشیم.

بازی «هیلو: مبارزه تکامل یافته» که سال ۲۰۰۱ منتشر شد، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی اول شخصی که تاکنون ساخته شده شناخته می‌شود. اما با وجود شهرت و محبوبیت بی‌حد و حصر بازی هیلو باز هم بیش از ۲۰ سال طول کشید تا این بازی به عنوان یک سریال لایو اکشن تلویزیونی با بازی پابلو شرایبر در نقش مستر چیف بازسازی شود.

هشدار: در این مطلب خطر لو رفتن داستان سریال «هیلو» وجود دارد

فصل اول سریال «هیلو» بسیاری از بینندگان را شگفت‌زده کرد زیرا این سریال بیشتر به عنوان پیش درآمدی برای رویدادهای اصلی‌ای که در بازی اتفاق افتاده بودند عمل کرده تا اینکه به روایت خود داستان اصلی بپردازد. در حقیقت این سریال بیشتر به داستان کشف حلقه هیلو می‌پردازد که یک مصنوع باستانی است و می‌تواند تمام حیات‌های موجود در کهکشان را نابود کند، اما خود حلقه هیلو به مخاطب نشان داده نشد مگر در یک سری از رویاها. علاوه‌براین، این سریال درست همانند سری بازی‌های هیلو، از مضامین موجود در کتاب‌ها و کمیک‌های کوتاه نوشته شده در رابطه با این مصنوع باستانی بهره می‌برد، یعنی همان حلقه‌ای که منجر به به راه افتادن یک سری شورش‌ها در سیاره مادریگال شد اما هنوز در سریال اصلی به آن پرداخته نشده است.

بدون شک فصل دوم هیلو بیشتر به داستان حلقه‌ای اسرارآمیز خواهد پرداخت. فصل اول این سریال توانست تا حدی نظر مثبت منتقدان و تماشاگران را جلب نماید. به خصوص با توجه به اینکه کاراکتر مستر چیف یک کاراکتر عاشق پیشه بود. در نتیجه در فصل دوم قطعا مشکلات فصل اول برطرف خواهند شد.

ساخت فصل دوم سریال هیلو قبلا شروع شده است

هیلو

پارامونت پلاس یک ماه قبل از پخش فصل اول، بیان داشت که ساخت فصل دوم این سریال باید آغاز شود و لذا با توجه به این امر قرار است کار تولید سریال «هیلو» در تابستان شروع گردد. فصل اول این سریال در حالی تولید شد که کایل کیلن کار تهیه کنندگی آن را بر عهده گرفته بود اما او قبل از پایان فصل اول، این سریال را ترک کرد و استیون کین کار تهیه کنندگی سریال «هیلو» را بر عهده گرفت و آن را به پایان رسانید، اما او نیز پس از اتمام مراحل تولید فصل اول، سریال را ترک کرد تا بتواند زمان بیشتری را صرف خانواده‌اش نماید و حالا دیوید وینر (نویسنده فیلم نامه‌ی بازگشت به خانه، کشتن، دنیای قشنگ نو) به عنوان تهیه کننده‌ی فصل دوم این سریال انتخاب شده است.

داستان فصل دوم سریال هیلو توضیح داده شده است

هیلو

در قسمت پایانی فصل اول سریال «هیلو»، داستان ماکی با کشتن مامور کاوننت در جریان نبردی در سیاره آسپرو به پایان رسید. اسپارت‌ها با موفقیت کیستون‌هایی را که می‌خواستند آن‌ها را به سمت حلقه هیلو راهنمایی کنند، پیدا کردند، اما متاسفانه، مجبور شدند برای انجام این کار هزینه‌ی هنگفتی پرداخت نمایند. همه‌ی آن‌ها به شدت مجروح شدند و کورتانا مجبور شد کار خود را به اتمام برساند و کنترل کامل بدن مستر چیف را در دست بگیرد. بنابراین در فصل دوم «هیلو» طبیعتا شاهد داستانی خواهیم بود که در آن همه به دنبال راهی برای رها کردن بدن مستر چیف از کنترل کورتانا باشند، به خصوص با توجه به این موضوع که او تنها کسی است که می‌تواند کی استونز را پس از مرگ میکی فعال نماید.

در همین حال، دکتر کاترین هالسی نیز توانسته از چنگال عدالت فرار کند و در حال دنبال کردن برنامه‌های خود است و متقاعد شده که حلقه‌های هیلوی مرموز، انسان را در آینده به تعالی خواهند رساند. به‌علاوه فصل دوم سریال «هیلو» باید راهی برای توجیه داستان فرعی گروه شورشیان در میدراگل پیدا کند که بخش اصلی فصل اول را تشکیل می‌داند اما با این حال در قسمت پایانی، هیچ نامی از آن‌ها برده نشد.

پیش‌بینی تاریخ انتشار فصل دوم سریال هیلو

هیلو

پیش‌بینی تاریخ دقیق انتشار فصل دوم سریال «هیلو» کار بسیار دشواری است. زیرا تاریخ انتشار این فصل تا حد زیادی به روند تولید آن بستگی دارد. در حقیقت آن‌قدر در روند تولید فصل اول اختلال ایجاد شد که واقعا نمی‌توان تاریخ مشخصی را برای فصل دوم عنوان کرد. به احتمال زیاد فصل دوم سریال «هیلو» در یکی از ماه‌های سال آینده پخش خواهد شد و احتمالا این تاریخ با تاریخ انتشار فصل اول مطابقت خواهد داشت. البته اگر پارامونت پلاس از این تاریخ انتشار راضی بوده باشد. بنابراین ما نیز مانند شما امیدوار هستیم که پس از آغاز کار ساخت، اطلاعاتی در رابطه با زمان انتشار سریال منتشر شود.

فصل دوم سریال هیلو؛ پاسخی به بحث‌های جنجال‌برانگیز

هیلو

مجموعه تلویزیونی «هیلو» یکی از بحث برانگیزترین سریال‌هایی بوده که تاکنون ساخته شده و دیوید وینر، تهیه کننده‌ی جدید این سریال به احتمال زیاد می‌خواهد بسیاری از نواقص آن را در فصل دوم برطرف نماید و اصلاحات کلی‌ای را انجام دهد. ما امیدواریم که او بتواند کاری کند که کاراکتر مستر چیف به شخصیت اصلی شباهت بیشتری پیدا کند و از این طریق، انتقاداتی را که در این رابطه عنوان شده برطرف نماید. در بازی‌ها ما شاهد صحنه‌های اکشن نمادین بیشتری بودیم که این فرنچایز در فصل دوم بیشتر به آن‌ها نیاز دارد.

به‌علاوه پرداختن به رویدادهای مهمی مانند رویدادهای قسمت سقوط رسیدن و کشف حلقه‌ی هیلو ممکن است برای بازگرداندن بینندگان به فصل دوم این سریال کافی باشد.

منبع: screenrant

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. reza

  ییکی بگه ماکی تو صفل تو زنده هست یا ن؟

 2. آقا کیومرث

  هنور خیلی به مونده به سری گیماش برسه، اصلا تو این فصل مستر چیف هم زیاد احساساتی بود هم خیلی کم کلاه و زرهشو می‌پوشید.

 3. کاربر

  ب عنوان یک سریال مستقل نگاش کردم و واقعا خوشم اومد
  هرچند پایان بندیش رو زیاد دوست نداشتم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما