بلیزکان ۲۰۱۵: بازی Hearthstone League of Explorers معرفی شد

۱ خرداد ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی کارتی Hearthstone در چند سال گذشته علاقه‌مندان زیادی را به‌دست آورده است. شرکت بلیزراد در جریان همایش بلیزکان نسخه‌ی جدید این عنوان که League of Explorers نام دارد را معرفی کرد.

در نسخه‌ی جدید بازی Hearthstone بازی‌کننده‌ها با ۴۵ کارت جدید و مودهای متفاوت برای بازی کردن مواجه می‌شوند.

این نسخه‌ی جدید بیش از پیش روی قسمت تکنفره تمرکز دارد و بازی‌کننده‌ها را به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز در معبدهای ناشناخته و بسیار قدیمی می‌برد. براساس اطلاعات منتشر شده بازی‌کننده‌ها با پشت‌سر گذاشتن مراحل مختلف بازی، کارت‌های جدیدتری دریافت خواهند کرد.

پس از شکست دادن اولین دشمنی که در بازی با آن روبه‌رو می‌شوید یک کارت مخصوص دریافت می‌کنید. این کارت می‌تواند یکی از قهرمان‌های بازی باشد.

در این بازی نه کلاس جدید برای چالش‌های گوناگون را مشاهده خواهید کرد که برای پشت‌سر گذاشتن آن‌ها باید قهرمان خودتان را از قبل آماده کنید و قدرت‌های مختلفی برای آن در نظر بگیرید.

بازی‌کننده‌ها در این عنوان با محیط جدیدی مواجه می‌شوند.

یک مود جدید به نام Heroic Mode را در بازی مشاهده خواهید کرد. بازی کردن در این مود نیاز به مهارت بیشتری خواهد داشت و روند بازی بسیار سخت‌تر از گذشته خواهد شد. در این مود بازی‌کننده‌ها با معماهای مختلفی هم روبه‌رو می‌شوند که باید آن‌ها را حل کنند.

بازی League of Explorers نزدیک به ۴۵ کارت جدید را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در تاریخ ۲۱ آبان ماه راهی بازار خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

Hearthstone: League of Explorers Hearthstone: League of Explorers Hearthstone: League of Explorers Hearthstone: League of Explorers Hearthstone: League of Explorers

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه