آیا قرار است تریلر تازه‌ای از Death Stranding ببینیم؟

۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به نظر می‌رسد که قرار است تا چند روز دیگر و در طول رویداد The Game Awards 2017، اطلاعاتی تازه از بازی بعدی «هیدئو کوجیما» منتشر شود. افراد حاضر در این مراسم مشخص شده‌اند و در این لیست، نام «گیرمو دل تورو» و هیدئو کوجیما هم به چشم می‌خورد.

قرار است هیدئو کوجیما و گیرمو دل تورو در Game Awards امسال جوایزی اهدا کنند.

قرار است هیدئو کوجیما و گیرمو دل تورو (Guillermo Del Toro) جوایز بخش‌هایی را اهدا کنند. در کنار این دو نفر، حضور بازیگرانی مثل «فلیشیا دی»، «زکری لیوای» و «آیشا تایلر» هم در رویداد The Game Awards امسال تایید شده است.

همانطور که احتمالا می‌دانید، قرار است گیرمو دل تورو یکی از شخصیت‌های بازی بعدی هیدئو کوجیما باشد. دقیقا سال گذشته در رویداد The Game Awards 2016 بود که شاهد نمایش دومین تریلر بازی Death Stranding بودیم. تریلر دوم بازی نه تنها از حضور گیرمو دل تورو در بازی پرده برداشت، بلکه «مدس میکلسن» (Mads Mikkelsen) را هم به عنوان ضدقهرمان اصلی بازی معرفی کرد.

در طول یک سال گذشته، هیدئو کوجیما هیچ اطلاعاتی از بازی خود ارایه نداده است؛ مگر چند نکته‌ی کوچک و نامشخص.

با اینکه چیزی از بازی ندیده‌ایم، ولی می‌دانیم که استودیوی بازی‌سازی «گوریلا گیمز»، یعنی سازنده‌ی Horizon: Zero Dawn، موتور پایه‌ی خودشان را در اختیار هيدئو کوجیما گذاشته تا بازی Death Stranding را روی آن بسازند. گوریلا گیمز هم‌چنین در ساخت Death Stranding به کوجیما و تیمش کمک می‌کند. بازی قرار است یک اکشن سوم شخص سینمایی باشد.

کوجیما پیش از این گفته بود که زودتر از سال ۲۰۱۸ منتظر عرضه‌ی Death Stranding نباشید. پیش‌بینی می‌کنیم کوجیما بخواهد در The Game Awards 2017 که هفتم دسامبر یعنی جمعه‌ی همین هفته، برگزار می‌شود، بازی خودش را نشان دهد. کوجیما و «جف کیلی»، برگزارکننده‌ی این مراسم، رابطه‌ی بسیار خوبی با یکدیگر دارند.

حتی اگر هم بازی Death Stranding در The Game Awards 2017 نمایشی نداشته باشد، می‌توانیم بدون شک منتظر نمایش آن در کنفرانس سونی در E3 2018 باشیم. رویداد PlayStation Experience 2017 هم هفته‌ی آینده برگزار می‌شود، ولی شنیده‌ایم که سونی نمی‌خواهد در این رویداد بازی تازه‌ای معرفی کند و برنامه دارد تا هر چه بیشتر، کنفرانس E3 2018 خود را پربار کند.

فراموش نکنید که هنوز هم برای رای دادن در The Game Awards 2017 زمان باقی است.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar bigby

  آقای میرزایی حتما بازم آقا مجید جایی رفته که پادکست نیست بابا تروخدا یه هفته هست منتظریم D: ????

  1. پادکست امشب منتشر می‌شه.
   پوزش بابت تاخیر زیاد.

 2. Avatar آراد ج پ

  امیدوارم پروژه ی df به mgs df تبدیل شه
  مگه میشه دیگه mgs نسازه
  خدا اون روزو نیاره

 3. Avatar آراد ج پ

  البته a hideo kojima game همیشه a hideo kojima game مه