دارندگان هیتمن ۳ به رایگان نسخه‌ی کامل بازی را دریافت خواهند کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
hitman 3

شرکت سازنده بازی هیتمن یعنی IO تعدادی به‌روزرسانی رایگان برای دارندگان نسخه استیم بازی هیتمن ۳ (Hitman 3) معرفی کرد. این اتفاق هم به دلیل انتقادات بسیاری بود که از این نسخه از هیتمن گزارش شد.

کاربران استیم از این بازی به این دلیل انتقاد کردند که اعتقاد داشتند هیتمن نباید با قیمت ۵۰ دلاری عرضه می‌شد. این مقدار با قیمت این بازی در زمان عرضه در اوایل سال ۲۰۲۱ یکسان است که برای یک عنوان یک‌ساله کمی زیاد است. انتقاد بعدی در این زمینه بود که نسخه‌های زیادی از این بازی وجود دارد که باعث شده کاربران به هنگام خرید گیج بشوند.

هیتمن 3 استیم

بازی هیتمن ۳ به کاربر آزادی عمل بسیار زیادی را می‌داد و به همین علت محبوبیت بسیاری کسب کرد.

شرکت IO در یک پست وبلاگ رسمی خود اعلام کرد:

عرضه هیتمن ۳ روی استیم طبق آن چیزی که برنامه ریزی کردیم، پیش نرفت. ما برای عرضه هیتمن ۳ روی استیم بسیار شوق زده هستیم. به‌خصوص اینکه محتوای جدیدی را به همراه ان عرضه کردیم. همچنین کاربران استیم هم به‌شدت منتظر این بازی بودند. به دلیل اینکه هیتمن ۳ به مدت یک سال انحصارا روی فروشگاه اپیک وجود داشت.

با این حال انتظارات ما در زمان عرضه برآورده نشد. ما دوست نداریم که طرفداران هیتمن در فروشگاه استیم تجربه خود را اینگونه آغاز کنند. به همین علت برنامه ما اینگونه خواهد بود. هرکسی که این بازی را خریداری کرده یا تا ۳۰ بهمن آن را خریداری کنند، یک ارتقاء رایگان دریافت خواهند کرد.

همه افرادی که نسخه استاندارد را خریداری کردند، به نسخه Deluxe Edition ارتقاء پیدا خواهند کرد. همه افرادی که نسخه Deluxe یا نسخه Trilogy را دریافت کرده‌اند هم به نسخه Seven Deadly Sins Collection ارتقاء خواهند یافت.

این پروسه به طور کاملا خودکار و رایگان توسط استیم انجام خواهد شد. شما به‌راحتی تنها بازی هیتمن ۳ را اجرا کنید و محتوای دلخواه شما به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

واکنش‌ها نسبت به این کار شرکت IO به شدت مثبت بوده است. به حدی که باعث شده دیدگاه خریداران استیم به این بازی تغییر زیادی کرده و نمرات آن هم بهبود پیدا کند.

هیتمن در حال حاضر وارد سال دوم عرضه خود شده است. در این مدت محتوای بسیار زیادی وارد این بازی شده و می‌توان گفت کامل‌ترین عنوان هیتمن در تاریخ است. هیتمن ۳ نمرات بسیار خوبی را دریافت کرده و استقبال بسیار خوبی از آن شد. اگر طرفدار مأمور ۴۷ هستید، هیتمن ۳ بهترین تجربه را ارائه خواهد داد.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما