۷ ایده با رنگ‌ های خنثی برای اینکه استایل مینیمال خود را جذاب‌تر کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
استایل زنانه

رنگ‌ های خنثی همیشه مد هستند، بنابراین داشتن لباس‌هایی با رنگ خنثی برای شیک بودن ضروری است. جذابیت رنگ خنثی به این دلیل است که می‌توان به راحتی آن‌ را با همه رنگ‌ها ست کرد. رنگ‌ های خنثی را می‌توان در هر فصلی و در هر مکانی پوشید. در نتیجه بسیاری از افراد برای این که کمتر خرید کنند همیشه در استایل خود از رنگ‌های خنثی استفاده می‌کنند. با این وجود عیبی که یک استایل خنثی دارد این است می‌تواند گاهی تکراری و غیرجذاب شود. با اضافه کردن اکسسوری و ترفند‌های مختلف می‌توانید استایل خنثی خود را جذاب‌تر کنید.

۱. به استایل خود بافت با رنگ های خنثی اضافه کنید

استایل کردن رنگ‌های خنثی می‌تواند چالش برانگیز باشد. برای ایجاد جذابیت و تنوع از بافت‌ و طرح‌های مختلف پارچه استفاده کنید. برای مثال می‌توانید بافتنی‌های ضخیم را با ساتن ابریشمی ست کنید تا تضاد کاملی داشته باشند. با استایل کردن بافت‌های ضخیم با پارچه‌های نرم می‌توانید یک تمایز بصری و شیک ایجاد کنید.

۲. از اکسسوری‌های رنگی استفاده کنید

در استایل مینیمال با رنگ های خنثی از اکسسوری های رنگی استفاده کنید

لباس‌هایی با پالت رنگی خنثی ممکن است فاقد رنگ باشند، اما شما می‌توانید اکسسوری رنگی و مختلف داشته باشید. اضافه کردن اکسسوری‌های رنگی بهترین راه برای جذاب کردن یک پالت رنگی خنثی است. برای استایل خنثی خود می‌توانید از کیف، کمربند و کفش‌های رنگی استفاده کنید و در عین حال سادگی و شیک بودن استایل خود را حفظ کنید. از آن جایی که رنگ‌های خنثی به خوبی با همه رنگ‌ها ست می‌شوند، لازم نیست نگران استایل خود باشید. با اضافه کردن اکسسوری‌های رنگارنگ بدون صرف هزینه‌ی زیاد می‌توانید استایل خود را جذاب‌تر و متنوع‌تر کنید.

۳. استایل مینیمال با رنگ های خنثی و زیورالات بزرگ

برای ایجاد کنتراست در یک استایل خنثی می‌توانید از زیورالات مختلف استفاده کنید. گردنبند‌های بزرگ طلایی یا دستبند‌های نقره‌ای بزرگ باعث جذابیت رنگ‌های خنثی استایل می‌شوند. زیورالات علاوه بر این که جذاب هستند در هر فصلی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. همچنین نیازی نیست حتماً از طلا و نقره استفاده کنید. با هزینه‌ی معقولی می‌توانید زیورالات بسیار جذابی پیدا کنید.

۴. از طرح‌های چاپی با رنگ های خنثی استفاده کنید

یکی دیگر از تصورات غلط در مورد پالت رنگ‌های خنثی این است که فقط باید شامل رنگ‌های یک‌دست و ساده باشند. اگرچه لباس‌های با رنگ خنثی معمولاً ساده هستند، اما طرح‌های چاپی روی پارچه می‌توانند استایل شما را جدیدتر کنند. چاپ‌های ظریف مانند چهارخانه یا راه راه و شکل‌های هندسی دیگر جذابیت زیادی به استایل شما اضافه می‌کند.

۵. برا استایل با رنگ های خنثی از جین استفاده کنید

استایل مینیمال

همه‌ی ما می‌دانیم که جین یک استایل کلاسیک است و به عنوان یک لباس پایه در هر کمد لباسی حتماً وجود دارد. از آن جایی که لباس‌های خنثی ساده هستند، جین می‌تواند به ظاهر استایل یک زبری اضافه کند و تیپ شما را مدرن‌تر کند. امروزه جین با اینکه معمولاً آبی است وارد پالت رنگ‌های خنثی شده است. بنابراین توصیه می‌کنیم در استایل خود از لباس‌های جین تا حد امکان استفاده کنید تا شیک‌تر به نظر برسید. برای مثال ترکیب پالتو‌های قهوه‌ای و کرم با شلوار جین یک استایل ساده و شیک است.

۶. سبک‌های مختلف را با هم ترکیب کنید

اگر می‌خواهید یک کمد لباسی مدرن با رنگ‌های خنثی داشته باشید، باید سبک‌های مختلف را با هم ترکیب کنید. برای جذاب کردن لباس‌های خنثی می‌توانید یک شلوار ساده را با یک تیشرت با طرح گرافیکی ست کنید. ترکیب سبک‌های مختلف ظاهری شیک ایجاد می‌کند. همچنین در برخی موارد می‌توانید استایل زنانه و مردانه را با هم ترکیب کنید.

۷. از رنگ‌های مختلف خنثی استفاده کنید

اگر چه رنگ‌های خنثی ممکن است محدود به نظر برسند، اما در واقع تنوع زیادی دارند. با ترکیب طیف رنگی مختلف می‌توانید استایلی منحصر به فرد داشته باشید. اگر به دنبال استایلی تک رنگ یا مونوکروم هستید، ترکیب رنگ سفید و کرم راهی عالی برای ایجاد کنتراست و شاد نشان دادن استایل شما است. کنتراست جذابیت استایل شما را افزایش می‌دهد، بنابراین همیشه این نکته را در استایل خود رعایت کنید.

کلام آخر

رنگ‌های خنثی معمولاً شامل رنگ‌هایی مانند سفید، کرم، بژ، خاکستری، قهوه‌ای، سرمه‌ای و مشکی است. همچنین رنگ‌های کمرنگ را می‌توان زیر مجموعه‌ی رنگ‌های خنثی دانست. با ترکیب پارچه‌ها و بافت‌های مختلف و اضافه کردن اکسسوری‌های رنگی مانند کیف و زیورآلات بزرگ می‌توانید استایل خنثی خود را جذاب‌تر کنید.

منبع: glamبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما