چگونه با استفاده از کت بلیزر مشکی استایل شیکی داشته باشید؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
چگونه کت بلیزر مشکی بپوشیم

کت بلیزر مشکی لباسی است که هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود و هر مرد شیک پوشی باید در کمد لباس خود داشته باشد. این کت نه تنها کلاسیک و شیک است بلکه باعث شیک‌تر شدن استایل هم می‌شود. البته در صورتی که ست کردن کت بلیزر در استایل خود را بلد نیستید بهتر است هنوز آن را تهیه نکنید. با وجود اینکه کت‌های بلیزر مشکی بسیار کاربردی هستند اما نمی‌توان آن‌ها را با هر لباس قدیمی و کهنه‌ای ست کرد و انتظار داشت که استایل جذابی ایجاد شود. در عوض باید به دنبال لباسی با اندازه متناسب باشید که مکمل کتتان باشید. در این مطلب به بررسی بهترین روش‌های ست کردن کت بلیزر مشکی برای داشتن استایل شیک می‌پردازیم.

با کت بلیزر مشکی چه چیزی بپوشیم؟

تصمیم‌گیری درباره اینکه با کت بلیزر چه چیزی بپوشیم اغلب به زمان و مکان مورد نظر و استایل کلی‌ای که می‌خواهید با کت بلیزر ایجاد کنید برمی‌‌گردد. از آنجایی که امروزه کت‌های بلیزر بسیار زیادی در بازار وجود دارند بسیار مهم است که هنگام خرید و تصمیم‌گیری، درباره‌ی خرید و چگونگی پوشیدن آن‌ها به تفاوت‌هایشان دقت کنیم. کت‌های بلیزر راسته و ساختارمند، برای رویدادهای رسمی بسیار عالی‌اند و آن‌هایی که راسته نبوده و قسمت شانه‌هایشان ساختارمند نیست، مناسب رویدادهای غیررسمی هستند. با تصمیم‌گیری درباره اینکه کت بلیزر شما در کدام یک از این دسته‌ها قرار می‌گیرد قادر خواهید بود شلوار مناسب کت خود را هم انتخاب کرده و استایل شیکی را ایجاد کنید.

استایل‌های مختلف با کت بلیزر مشکی

کت بلیزر مشکی به دلیل استایل کلاسیک و کاربردی که دارد یک لباس ارزشمند محسوب می‌شود. با انتخاب طرحی که می‌تواند در موقعیت‌های بسیار استفاده شود متوجه خواهید شد لباسی دارید که برای موقعیت‌های اسمارت کژوال، نیمه رسمی و رسمی مناسب است. برای کامل کردن استایل تنها کافی است کفش، شلوار و پیراهن مناسبی انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند که بخواهید استایل شیک و رسمی‌ای داشته باشید یا استایل شیک و راحت را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که در هر دو حالت لباس‌های شیکی را انتخاب کنید که با آن ست باشند.

کت بلیزر مشکی با شلوار طوسی

کت بلیزر مشکی با شلوار طوسی

برای ایجاد یک ترکیب شیک و ساده کت بلیز مسکی را با شلوار طوسی ترکیب کنید. این ترکیب یک گزینه‌ی عالی برای موقعیت‌های رسمی و جایگزینی ایدئال برای کت و شلوار مشکی است. برای تکمیل استایل به شیوه‌ی حرفه‌ای سعی کنید از یک پالت تک رنگ استفاده کنید. پیراهن سفید، کراوات و کفش رسمی مشکی می‌توانند به زیبایی هر چه تمام‌تر استایل کت بلیزر مشکی را تکمیل کنند. برای داشتن استایل غیررسمی‌تر شلوار کتان طوسی را با شلوار پشمی یا شلوار کت و شلوار بپوشید. همچنین فراموش نکنید که کراوات را شل ببندید و به جای پیراهن دکمه‌دار سفید از یک تیشرت یا پولوشرت یقه هفت استفاده کنید.

کت بلیزر مشکی با شلوار بژ

کت بلیزر کلاسیک مشکی بسیار کاربردی‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. با وجود اینکه کت‌های دوخته شده برای موقعیت‌های رسمی و تجاری مناسب هستند اما می‌توان با کت بلیزر مشکی در صورت ست شدن با شلوار مناسب استایل اسمارت کژوال شیکی ایجاد کرد. بنابراین دفعه‌ی بعدی که به دنبال یک استایل نیمه رسمی شیک بودید، کت بلیزر مشکی خود را با شلوار بژ ست کنید. این ترکیب برای مجموعه‌ای از موقعیت‌ها و رویدادها مناسب است. برای کامل کردن استایل فقط کافی است یک پیراهن سفید و یک کفش دربی مشکی را به آن اضافه کنید. علاوه بر این می‌توانید انتخاب کنید که استایل ساده و مینیمالی داشته باشید یا از کراوات و پوشت به عنوان اکسسوری در استایل خود استفاده کنید.

کت بلیزر با شلوار جین

کت بلیزر با شلوار جین ترکیب بسیار زیبایی را برای بیرون رفتن و موقعیت‌های دیگر ایجاد می‌کند. ترکیب این دو لباس راحت و شیک بوده و برای تمام زمان‌های روز مناسب است. بنابراین در صورتی که همیشه کت بلیزر خود را با شلوار پارچه‌ای می‌پوشید اکنون زمان آن فرا رسیده که از شلوار جین هم استفاده کنید. برای داشتن استایل شیک با شلوار جین و کت بلیزر مشکی فقط همه چیز باید ساده و مدرن باشد. پالت رنگ تک رنگ استایل را شیک نگه می‌دارد اما شلوار جین اندامی این اطمینان را ایجاد می‌کند که استایل شیک و مدرن است. برای اینکه در استایلتان تعادل برقرار باشد یک تیشرت کژوال را با کفش رسمی به استایل اضافه کنید.

کت بلیزر مشکی و پیراهن آبی

کت بلیزر مشکی و پیراهن آبی

در صورتی که می‌خواهید با کت بلیزر مشکی‌تان استایل رسمی داشته باشید آن را با شلوار مشکی و پیراهن آبی ست کنید. این ترکیب بسیار مرتب بوده و یک جایگزین شیک برای کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید است. فقط هنگام انتخاب رنگ بسیار دقت داشته باشید. استفاده از شلوارهایی که با کتتان ست باشند ظاهر هماهنگ و کلاسیکی را ایجاد کرده و در عین حال رنگ های ترکیب شده راحت و مدرن به نظر می رسند. در صورتی که می‌خواهید شلواری مخالف رنگ مشکی را برای ست کردن با کتتان انتخاب کنید شلواری که حداقل دو درجه روشن‌تر یا تیره‌تر باشد را انتخاب کنید. با انجام این کار نقطه کانونی واضحی ایجاد می کنید و لباس هایتان در تضاد با هم قرار نمی‌گیرند.

کت اسپرت مشکی

هنگام خرید کت بلیزر مشکی، کت‌های اسپرت را هم در نظر بگیرید. یک کت اسپرت مشکی می‌تواند افزونه‌ی بسیار عالی‌ای برای کمد لباستان و یک جایگزین عالی برای کت بلیزر است. با وجود اینکه مدل کت اسپرت مانند کت بلیزر است اما کت‌های اسپرت کمتر ساختارمند و متناسب بدن هستند و ظاهر گشادتری روی بدن دارند. به همین دلیل برای استایل‌های کژوال و غیررسمی و در عین حال ایجاد ظاهر مرتب و راحت مناسب هستند. کت‌های اسپرت به دلیل فضای بیشتری که دارند امکان پوشیدن لباس‌های ضخیم مانند بافت در زیرشان هم وجود دارد. برای داشتن یک استایل شیک آخرهفته‌ای یک کت اسپرت مشکی را روی بافت یقه اسکی طوسی پوشیده و آن‌ها را با شلوار کتان طوسی روشن ست کنید.

چگونه کت بلیزر مشکی بپوشیم؟

  • یک کت بلیزر با کیفیت کاملا متناسب بخرید.
  • برای رویدادهای رسمی یک کت بلیزر ساختارمند و برای رویدادهای اسمارت کژوال یک کت بلیزر غیرساختارمند بپوشید.
  • هنگامی که می‌خواهید زیر کتتان بافت بپوشید به جای کت بلیزر از کت اسپرت استفاده کنید.
  • کت را با شلوار طوسی و پیراهن سفید برای ایجاد استایل شیک به کار بگیرید.
  • برای استایل‌های نیمه رسمی و اسمارت کژوال کت بلیزر مشکی و شلوار خاکی یا شلوار جین بپوشید.
  • کت را با یک پیراهن آبی و شلوار مشکی می‌توان به عنوان جایگزین استانداردی برای کت و شلوار مشکی به کار برد.

منبع: The Trend Spotterبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما