تصاویری از بازی آنلاین لغو شده‌ی مارول به بیرون درز کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
cancelled marvel mmo

به تازگی تصاویری از بازی لغو شده‌ی مارول در سبک MMO که توسط کمپانی Enad Global 7 در دست ساخت بود، به بیرون درز کرده است.

در نوامبر سال گذشته، EG7 اعلام کرد که به ساخت یک بازی آنلاین از کمیک‌های مارول چراغ سبز نشان داده است و تیم سازنده‌ی بازی DC Universe Online قرار بود پروژه را رهبری کند. قطعا با توجه به پتانسیل این پروژه هیجان زیادی در اطراف آن وجود داشت، اما این کمپانی مدتی پیش اعلام کرد که پس از بررسی دقیق این پروژه، تصمیم به لغو آن گرفته است.

حال رامیرو گالان به عنوان طراحی که علاوه‌بر پروژه‌ی ذکر شده روی تعدادی بازی بزرگ دیگر از جمله هیلو ۵ و پابجی کار کرده، تصاویری را از این بازی لغو شده به اشتراک گذاشته است که طراحی منوهای ابتدایی آن را نشان می‌دهد. در این تصاویر شاهد شخصیت ساخته شده توسط بازیکن هستیم که می‌تواند به یکی از چهار گروه مردان ایکس، انتقام‌جویان، شیلد و چهار شگفت‌انگیز بپیوندد. سپس از بازیکن خواسته شده که شخصیت خود را با انتخاب لباس، توانایی‌ها و… شخصی‌سازی کند. به نظر می‌رسد که این نوع طراحی با تاکید بر رنگ‌های پر جنب‌ و‌ جوش و استایل گرافیکی خاص خود، به نوعی یک ادای احترام به انیمیشن موفق Spider-Man: Into the Spider-Verse بوده است.

گفتنی است که بودجه‌ی ساخت این بازی در طول ۳ سال، بیش از ۵۰ میلیون بود که EG7 اکنون از این پول برای سرمایه‌گذاری بیشتر روی بازی‌هایی مانند The Lord of the Rings Online و DC Universe Online و دیگر آی‌پی‌های خود استفاده می کند. این شرکت در این باره بیان کرد:

روند توسعه پروژه‌ در استودیوی Daybreak Games متوقف خواهد شد. بر اساس ارزیابی مجدد مشکلات احتمالی توسعه، میزان سرمایه‌گذاری و استراتژی بلندمدت شرکت، هیئت مدیره تصمیم گرفته تا اولویت‌های توسعه‌ی شرکت را تغییر داده و منابع را به گزینه‌های بلندمدت جایگزین اختصاص دهد.

شرکت قصد داشت تا در سه سال آینده بیش از ۵۰۰ میلیون کرون را روی پروژه‌ی مارول سرمایه‌گذاری کند اما اکنون این سرمایه‌گذاری را روی پروژه‌های چندگانه و با اندازه‌ی کوچک‌تر خواهیم کرد که شامل به‌روزرسانی‌هایی برای بازی‌های The Lord of the Rings Online و DC Universe Online و ساخت بازی‌های جدید می‌شود.

مشخص نیست که تاریخ انتشار برنامه‌ریزی شده‌ی بازی چه زمانی بوده است، اما چندی پیش تصاویری هنری از نسخه‌ی اولیه‌ی بازی لو رفته بود که از حضور شخصیت‌هایی مانند مرد آهنی و کاپیتان آمریکا خبر داده بودند. در نهایت با توجه به پتانسیل‌هایی که این پروژه می‌توانست داشته باشد، امیدواریم یک توسعه‌دهنده‌ی دیگر تصمیم بگیرد که در آینده‌ای نه چندان دور ساخت آن را از سر بگیرد. در ادامه می‌توانید تمامی تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما