بازی جیمز باند سازندگان هیتمن داستانی جدید برای این شخصیت تعریف خواهد کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی جیمز باند

شرکت IO در این مدت فعالیت بسیار خوبی در دنیای گیمینگ داشته است. عناوین هیتمن (Hitman) این شرکت توانستند موفقیت بسیار خوبی کسب کنند و به روزرسانی آخر بازی هیتمن ۳ نیز باعث شد که دوباره این بازی به سر زبان‌ها بیافتد. شرکت IO در مورد عناوین دیگر خود بسیار رازدار بوده است. به این معنا که ما هنوز اطلاعات زیادی از بازی نقش آفرینی و آنلاین بعدی این شرکت به همراه بازی جیمز باند (James Bond) نداریم.

چندی پیش دو نفر از مدیران شرکت IO به نام کریستین الوردم (Christian Elverdam) و هاکان ابرک (Hakan Abrak) در یک مصاحبه اطلاعات بیشتری را از بازی جیمز باند منتشر کردند. از مواردی که گفته شده این است که این بازی یک جیمز باند کاملاً جدید خواهد داشت و داستان آن نیز ارتباط چندانی با فیلم‌های ۰۰۷ ندارد. ابرک در مصاحبه توضیح داد:

داستان بازی جیمز باند، یک داستان کاملاً جدا است. این بازی شروع یک ماجرای جدید است و چیزی است که مخصوص دنیای گیمینگ است.

شخصیت اصلی بازی نیز یک نسخه بازی شده از دنیل کریگ (Daniel Craig) نبوده و یک شخصیت کاملاً جدید است. چیزی که می‌تواند در کنار فیلم‌های باند و بدون تداخل با آن‌ها وجود داشته باشد. در اصل شرکت IO مجوز این را دارد که یک جیمز باند کاملاً جدید از مأمور ۰۰۷ طراحی کند. سازندگان بازی تأکید دارند که لازم است ما یک جیمز باند داشته باشیم که مخصوص دنیای گیمینگ است. نکته مثبت اینجاست که ما شاهد یک جیمز باند جدید بوده و از طرفی شرکت IO نیز نیازی به پرداخت هزینه هنگفت برای یک بازیگر ندارد.

بازی جیمز باند

هنوز اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده و فقط می‌دانیم که شرکت IO در حال ساخت یک بازی بر اساس شخصیت‌ جیمز باند است.

در این مصاحبه اطلاعات بیشتری از عناوین بعدی شرکت IO مطرح نشد. با این حال وضعیت شرکت بسیار خوب بوده و در حال ساخت عناوین مختلف است. همینطور اینکه مشکلی در روند ساخت وجود نداشته و به زودی اطلاعات بیشتری از دو بازی در دست ساخت شرکت IO منتشر خواهد شد.

شرکت IO از عناوین هیتمن درس‌های بسیار زیادی گرفت. به همین دلیل این عناوین در طول زمان پیشرفت زیادی کرده و هیتمن ۳ یکی از بهترین بازی‌های چندی سال اخیر بوده است. حال این شرکت می‌تواند از این نکات استفاده کرده و بازی مأمور ۰۰۷ را به بهترین نحو طراحی کند. البته با توجه به شخصیت خاص هیتمن قطعاً استفاده دقیق از عناصر اصلی این بازی در جیمز باند کار درستی نیست ولی اگر نکات مثبت وجود داشته باشند ما با یک بازی بسیار خوب روبرو خواهیم بود.

منبع: Rockpapershotgun.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما