آیفون ۱۳ ممکن است از شارژ سریع ۲۵ واتی پشتیبانی کند

۲ مرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون 13

آیفون ۱۳ ممکن است از شارژر سریع ۲۵ واتی پشتیبانی کند. برای مقایسه باید بگوییم که آیفون‌های ۱۲ جدید در زمان شارژ شدن تنها از شارژر سریع ۲۰ واتی پشتیبانی می‌کنند. این ادعای جدید توسط یک نشریه‌ی چینی مطرح شده است.

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم سری آیفون‌ ۱۲ در زمان شارژ شدن از شارژر‌های ۲۰ واتی پشتیبانی می‌کنند. در نتیجه حتی اگر کاربری در زمان شارژ کردن یک آیفون ۱۲ از شارژری با توان بیشتر از ۲۰ وات استفاده کند، خود آیفون تنها از ۲۰ وات پشتیبانی خواهد کرد.

با توجه به این ادعای تازه مطرح شده می‌توان گفت که آیفون‌های ۱۳ که پاییز امسال از آن‌ها رونمایی می‌شود، به احتمال زیاد از شارژر ۲۵ واتی پشتیبانی خواهند کرد. در نتیجه انتظار داریم که اپل در کنار رونمایی از این آیفون‌ها، از یک آداپتور شارژر ۲۵ واتی هم رونمایی کند. اپل هم اکنون شارژر ۲۰ واتی آیفون را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رساند.

در مقایسه با شارژر ۲۰ واتی، سرعت شارژ شدن با استفاده از شارژر ۲۵ واتی تفاوت زیادی را نخواهد داشت. در ضمن بسیاری از پرچم‌داران اندرویدی مانند گوشی سامسونگ گلکسی S21، هم اکنون از شارژر ۲۵ واتی پشتیبانی می‌کنند.

علاوه‌ بر پشتیبانی از شارژری با توان بالاتر، شایعه‌های منتشر شده عنوان می‌کنند که اپل در سری آیفون ۱۳ از باتری با ظرفیت بیشتری استفاده خواهد کرد. انجام این کار توسط اپل به‌خصوص در مدل‌های رده‌بالای آیفون‌های ۱۳ که دارای نمایشگر‌های پیشرفته‌تری هستند، به نفع کاربران خواهد بود.

شایعه‌های منتشر شده نشان می‌دهند که آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس به احتمال زیاد نمایشگر LTPO خواهند داشت که علاوه‌ بر افزایش کیفیت نمایش محتوا با توجه به داشتن نرخ‌ نوسازی ۱۲۰ هرتز، ممکن است که دارای قابلیت نمایشگر همیشه روشن هم باشد.

منبع: MacRumors

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه