بازی‌های آینده‌ی دی‌سی بخشی از دنیای فیلم و سریال‌های آن خواهند بود

۱۶ آذر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Suicide Squad Kill the Justice League

جیمز گان (James Gunn) به تازگی از اتصال بازی‌های ویدیویی آینده‌ی دی‌سی با فیلم و سریال‌های آن خبر داده است.

این نویسنده و کارگردان مشهور در توییتر تأیید کرده که بازی‌های آینده‌ی دی‌سی کامیکس بخشی از دنیای بزرگ‌تری خواهند بود که او به‌ عنوان رئیس مشترک جدید DC Films آن را تشکیل خواهد داد. او همچنین قبل از آن بیان کرده بود که دنیای دی‌سی در تمام فیلم‌ها، تلویزیون و انیمیشن‌ها یکی خواهد بود و بازی‌ها نیز در آن گنجانده خواهند شد.

گفتنی است که در گذشته بازی‌های این کمپانی در جهان‌های مختلف خود از سوی توسعه‌دهندگان مربوطه جریان داشته‌اند. برای اثبات این موضوع کافی است تا به بازی‌هایی نظیر Injustice، سری بازی‌های لگو و مجموعه‌ی آرکام اشاره کرد؛ بازی‌هایی که همگی در فضایی متفاوت روایت شده‌اند. گنجاندن بازی‌ها در دنیایی به‌ هم‌ پیوسته، بدون شک مخاطبان را گسترش می‌دهد و بازی‌ها را به بخش بزرگ‌تری از کمپانی برادران وارنر تبدیل می‌کند.

Gohtam Knights

گنجاندن بازی‌ها در برنامه‌های بزرگ‌تر خود همچنین صحت این موضوع را تایید می‌کند که با وجود تغییرات بزرگ کمپانی دی‌سی در تابستان، برادران وارنر همچنان بازی‌ها را به عنوان عنصری کلیدی از تجارت خود می‌دانند. همچنین این به به دی‌سی در مقابل مارول که در حال حاضر بازی‌های مختلف خود را در جهان‌های متفاوتی نگه داشته، برتری می‌دهد.

یکی از بازی‌هایی که بدون شک شامل این برنامه‌ریزی جدید دی‌سی نخواهد بود، Suicide Squad: Kill the Justice Squad است. این بازی که توسط استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) توسعه یافته است، ادامه‌ای بر سری آرکام محسوب می‌شود. همچنین مشخص نیست که بیانیه‌ی جیمز گان برای بازی زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) که در حال حاضر در استودیوی مونولیث (Monolith) در حال توسعه است، چه معنایی دارد.

زمانی که گان و پیتر سافران (Peter Safran) به‌عنوان رئیس مشترک DC Films استخدام شدند، دیوید زاسلاو (David Zaslav)، رئیس کمپانی برادران وارنر، نوید یک جهان منسجم را داد. البته فراتر از استخدام این دو، لغو کردن برخی از سریال‌های تلویزیونی و بازگرداندن هنری کویل به عنوان سوپرمن، او هیچ اقدام قابل توجهی دیگری در حال حاضر انجام نداده است.

منبع: Game Developer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه