تبلیغ بانمک Star Wars Jedi: Survivor با حضور لوک اسکای واکر را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Mark Hamill Star Wars

بازی جنگ ستارگان جدای: دوام آورنده (Star Wars Jedi: Survivor) چندی پیش عرضه شد. این بازی توانست توجه منتقدان را به خود جلب کرده و موفقیت خوبی را بدست بیاورید. با وجود مشکلاتی که بازی دوام آورنده در زمان عرضه داشت، توانست بهتر از عنوان قبلی این مجموعه یعنی فالن اوردر (Fallen Order) عملکرده و یک بازی بسیار خوب باشد. شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) نیز برای استقبال بیشتر از این بازی تصمیم گرفت تا تبلیغ جالبی را برای آن عرضه کند.

ماجرای مجموعه جنگ ستارگان جدای به سال ۲۰۱۹ باز می‌گردد. زمانی که الکترونیک آرتز تصمیم گرفت از استودیوی ریسپاون (Respawn) برای ساخت این مجموعه استفاده کند. این شرکت نیز به بهترین نحو توانست از پس این کار بر بیاید. عناوین جنگ ستارگان جدای روی بخش تک نفره و داستانی تمرکز داشته و به همین دلیل دنیا و داستان غنی‌ای دارند. شماره ۲ این مجموعه نیز توانست تمام نقاط قوت بازی قبلی را داشته و آن‌ها را بهتر کند.

بیشتر بخوانید: نقدها و نمرات Star Wars Jedi: Survivor منتشر شد؛ پیشرفت و یادگیری از اشتباهات گذشته

در تبلیغی که اخیراً برای این بازی عرضه شده ما شاهد حضور بازیگر اصلی این مجموعه یعنی کمرون موناهان (Cameron Monaghan) هستیم که در حال کار کردن است. این تبلیغ نشان می‌دهد که حرکات موناهان چگونه با این دقت و وضوح ضبط می‌شوند. در کنار آن الکترونیک آرتز از یکی از بازیگران قدیمی این مجموعه یعنی مارک همیل (Mark Hamill) استفاده کرد. اگر با این فرد آشنایی ندارید، او نقش لوک اسکای واکر (Luke Skywalker) را بازی می‌کند.

تبلیغ بیشتر حول نشان دادن تکنولوژی استفاده شده در این بازی می‌گردد. با این حال هر دو بازیگر نیز به بهترین نحو نقش خود را اجرا کرده و یک تبلیغ بسیار بامزه است. نکته اصلی حضور همیل است. همیل به طور کلی یک شخصیت بامزه داشته و این موضوع در تبلیغ هم به طور کامل مشخص است. این تبلیغ چند ساعت قبل از عرضه رسمی بازی منتشر شد و توسط افراد بسیار زیادی مشاهده شد.


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما