مشکلات فنی متعدد Star Wars Jedi: Survivor سازندگان را مجبور به عذرخواهی کرد

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Star Wars Jedi

بازی جنگ ستارگان جدای: دوام آورنده (Star Wars Jedi: Survivor) چندی پیش عرضه شد. این بازی توانست موفقیت خوبی کسب کند و توجه منتقدان را نیز به خود جلب کند. این بازی دنباله عنوان قبلی یعنی فالن اوردر (Fallen Order) بوده و شما را در جای یک جدای حرفه‌ای قرار می‌دهد.

بازی دوام آورنده نسبت به قبل گسترده‌تر شده و داستان خوبی دارد. از طرفی کرکترهای دوست داشتنی دنیای جنگ ستارگان نیز در آن وجود داشته که باعث شده این بازی برای طرفداران جنگ ستارگان بسیار جالب باشد. مکانیسم مبارزات نیز در بازی دوام آورنده بهبود بسیار خوبی داشته و این بازی را به یک عنوان کامل تبدیل کرده است.

حال طبق چیزی که اعلام شده، بازی دوام آورنده مشکلات بسیار زیادی در زمان عرضه روی کامپیوتر دارد. این مشکلات همگی عملکردی بوده و مانع از این می‌شود که این بازی از نهایت پتانسیل خود در این پلتفرم استفاده کند. این موضوع به حدی گسترده بود که الکترونیک آرتز مجبور شد یک بیانیه در مورد آن منتشر کند.

مشکلات بازی Star Wars Jedi: Survivor

بیانیه منتشر شده توسط الکترونیک آرتز که به مشکلات کامپیوتر این بازی اشاره دارد.

این مشکلات بیشتر برای سخت افزارهای قدرتمند و جدید پیش آمده که وضعیت را بدتر کرده است. به دلیل اینکه سخت افزار قدیمی را می‌توان گفت که به روز نیستند اما این طور که به نظر می‌رسد سیستم‌های بالارده و جدید نیز توانایی اجرای بهینه این بازی را ندارند. سازندگان نیز در بیانیه گفته‌اند که این مشکلات بیشتر برای افرادی است که از سخت افزارهای بالارده برای اجرای بازی دوام آورنده استفاده می‌کنند.

شرکت سازنده در ادامه نوشت که برای بهبود عملکرد روی کامپیوتر یک راه کامل وجود ندارد. با این حال این شرکت در حال کار روی بازی است تا عملکرد آن را بهتر بکند. عرضه اولیه بازی تأثیر بسیار زیادی روی فروش آن داشته و شرکت سازنده باید این مشکل را برطرف کند. مخصوصاً اینکه بازی دوام آورنده در زمان عرضه یک به روزرسانی اولیه داشت که این مشکلات را باید بهتر می‌کرد.

بازی فالن اوردر نیز در زمان عرضه این مشکلات را داشت. این مشکلات به حدی بودند که باعث شدند در ابتدا نمره فالن اوردر بسیار کم شده و تأثیر زیادی روی فروش آن داشته باشد. انتظار می‌رفت که ریسپاون از این موضوع درس گرفته باشد ولی اینگونه نیست. بحث عملکردی بازی در تجربه آن تأثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل شرکت سازنده باید این مشکلات را تاجایی که می‌تواند برطرف کند. مگرنه با وجود نمرات خوب فروش این بازی خوب نخواهد بود.

منبع: Polygon


کارت گرافیک ایسوس مدل  TUF Gaming GeForce RTX 3060 12GB OC

مادربرد ایسوس مدل  TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4

پردازنده ای ام دی مدل Ryzen 9 7900X

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه