آیا مورفئوس جوان در تریلر ماتریکس ۴ حضور دارد؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
ماتریکس

در فیلم ماتریکس: رستاخیز (The Matrix Resurrections)، دو شخصیت نئو (کیانو ریوز) و ترینیتی (کری آن ماس) دوباره به صحنه بازمی‌گردند، اما آیا یحیی عبدالمتین دوم نقش مورفئوس جوان را بازی می‌کند؟

قسمت چهارم فیلم ماتریکس: رستاخیز علاوه بر شخصیت‌های نئو و ترینیتی شخصیت‌‌های نایوبی، مرووینجین و مأمور جانسون را از سه گانه ماتریکس به صحنه برمی‌گرداند. با این وجود شخصیت‌های کلیدی مامور اسمیت و مورفئوس هم حضورشان به چشم نمی‌آید.

با وجود تأیید نشدن بازگشت این دو شخصیت شایعه‌هایی مبنی بر حضور آن‌ها وجود دارد. اشاره‌های مکرر به حضور مورفئوس جوان با هنرمندی عبدالمتین دوم در قسمت چهارم فیلم وجود دارد. واضح است که همه چیز مشخص نیست، اما آیا شخصیت مورفئوس جوان در ماتریکس: رستاخیز حضور پررنگی خواهد شد؟

هرچند تریلر فیلم حضور مورفئوس را واضح مشخص نمی‌کند اما اشاراتی به او دارد. در پست اینستاگرامی یک اکانت که اخبار تریلرها را منتشر می‌کند حضور عبدالمتین دوم در نقش مورفئوس تایید شده بود و برای ماه‌ها شکی در این زمینه وجود نداشت. در صحنه‌ای از فیلم مورفئوس درحالی که لباس و عینک مخصوص خود را بر تن دارد، به نئو کپسول قرمزی می‌دهد و می‌گوید: «وقت پروازه».

ماتریکس

همچنین صحنه‌ای از مبارزات تمرینی عبدالمتین و کیانو ریوز که بسیار شبیه به تمرینات مورفئوس و نئو در فیلم ماتریکس ساخته سال ۱۹۹۹ است، وجود دارد. با وجود اینکه در تریلر اسمی از مورفئوس برده نمی‌شود اما پست‌های وی در شبکه‌های اجتماعی حضورش را تا حدودی مشخص کرده است.

با بازگشت ترینیتی و نئو احتمال حضور مورفئوس در فیلم بیشتر هم شده است. تریلر فیلم نئو را با نام جدید توماس اندرسون در حالی به تصویر کشیده که گذشته خود را به یاد ندارد، در خواب و رویا وقایع سه گانه ماتریکس را تجربه می‌کند و ترینیتی را هم نمی‌شناسد. همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که نئو تحت تأثیر کپسول آبی رنگ بوده و سعی داشته از کنترل آن خارج شود. تنها کسی که می‌تواند نئوی واقعی را از این وضعیت نجات دهد مورفئوس است.

هنوز مشخص نیست چرا بازیگران جدید به مجموعه اضافه شده‌اند، اما فیشبرن می‌گوید برای بازگشت به مجموعه در ماتریکس ۴ دعوت نشده است که این موضوع شایعه‌ی سپردن نقش مورفئوس جوان به یک بازیگر جدید را قوت می‌بخشد. به احتمال زیاد فیلم شخصیت نئو را به گذشته، زمانی که مورفئوس هنوز جوان است بازمی‌گرداند.

در صحنه‌ای که بازیگر به آینه می‌نگرد و سطح آینه مواج می‌شود ممکن است شاهد داستان واقعی زندگی وی باشیم. مورفئوس در جهان ماتریکس گیرافتاده، باید بیرون آمده و جان نئو را نجات دهد. شخصیت عبدالمتین در فیلم نمی‌داند مورفئوس است و داستان فیلم ماتریکس: رستاخیز را به پیش می‌برد. این خاصیت جهان ماتریکس است و هر چیزی ممکن است در آن اتفاق افتاده و بیفتد.

منبع: Screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما