۱۰ استایل جذاب زنانه و مردانه با تم جنگ ستارگان

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
استایل با تم جنگ ستارگان

نمی‌توانیم جنگ ستارگان را تنها یک مجموعه فیلم بدانیم. جنگ ستارگان دنیایی است مسحور کننده و هیجان‌انگیز با چندین سه‌گانه، سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی و کمیک و کتاب مصور که این دنیای محبوب را گسترش داده‌اند. و اما جهان مسحور کننده‌ی استار وارز یا جنگ ستارگان طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد. طرفدارانی که شیفته‌ی اسکادران‌های هیجان‌انگیز، شوالیه‌های جدای و آن شمشیرهای جادویی نوری هستند. و اما اگر شما هم جزو طرفداران جنگ ستارگان محسوب می‌شوید احتمالا دوست داشته باشید در کمد لباس‌ها و اکسسوری‌هایتان آیتم‌هایی را اضافه کنید که شما را به یاد دنیای مورد علاقه‌تان بیندازد و بتوانید یک استایل جذاب با تم جنگ ستارگان داشته باشید.

اما پیدا کردن این لباس‌ها و اکسسوری‌ها ممکن است برایتان کمی دشوار باشد بنابراین ما در این مطلب ۱۰ ست با تم جنگ ستارگان را برایتان پیشنهاد کرده‌ایم که از آیتم‌هایی جذاب با تم جنگ ستارگان تشکیل شده است؛ علاوه بر معرفی این آیتم‌ها نکاتی کلی در خصوص استایل‌ها تم‌دار را هم با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید.

در کمپین استارواز دیجی‌کالا، شرکت کنید و در دنیای جنگ ستارگان غرق شوید.

ماجراجویی در Star Wars

۱. یک استایل مینیمال جذاب با تم جنگ ستارگان

استایل مینیمال جذاب با تم جنگ ستارگان

اگر از طرفداران استایل‌های مینیمال هستید و در عین حال تمایل دارید استایل تم‌دار را امتحان کنید طرح‌های گرافیکی ساده و نمادها را به جای طرح‌های شلوغ انتخاب کنید. جهان کهکشانی استار وارز هم پر از نمادهاست؛ از لوگوی جذاب این سری فیلم گرفته تا طرح‌های گرافیکی از شمشیر نوری و دارث ویدر و یودا.

در این ست مینیمال تم‌دار یک تی‌شرت و یک شلوار با طرح لوگوی استار وارز را انتخاب کرده‌ایم که با یک گردنبند طرح جنگ ستارگان، یک شلوار جین ذغالی و یک کتانی سفید ست می‌شود.

۲. یک ست خاص مردانه با طرح دارث ویدر

ست خاص مردانه با طرح دارث ویدر

برای داشتن یک استایل جذاب تم‌دار یکی از بهترین آپشن‌ها تی‌شرت‌های چاپی هستند. در این استایل جذاب با تم جنگ ستارگان هم یک تی‌شرت سفید چاپی با طرح دارث ویدر را انتخاب کرده‌ایم؛ شخصیت منفی اما بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی که یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری جنگ ستارگان دانسته می‌شود. یک کلاه با لوگوی استاروارز، یک جفت جوراب با طرح دارث ویدر و یک گردنبند با طرح جنگ ستارگان دیگر آیتم‌های انتخابی ما برای این ست خاص مردانه هستند و در نهایت یک کفش روزمره‌ی مشکی و یک شلوار جین ذغالی این ست را تکمیل می‌کنند.

۳. یک استایل خاطره‌انگیز برای علاقمندان چوباکا

استایل خاطره‌انگیز برای علاقمندان چوباکا

چوباکا یکی از محبوب‌ترین و شیرین‌ترین شخصیت‌های جنگ ستارگان است و اگر شما هم از علاقمندان این شخصیت محبوب هستید این تی‌شرت جذاب با طرح چوباکا برایتان برازنده است. در استایل‌های تم‌دار اکسسوری‌ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند. در واقع هر چه اکسسوری‌هایتان کم‌یاب‌تر و خاص‌تر باشند استایل تم‌دار شما جذاب‌تر خواهد بود. در این ست مردانه هم یک انگشتر بسیار خاص با طرح جنگ ستارگان انتخاب کرده‌ایم که می‌تواند استایل‌تان را جذاب‌تر کند. در نهایت یک گردنبند با طرح جنگ ستارگان، یک شلوار جین ذغالی و یک کفش روزمره‌ی جیر طوسی تکمیل کننده‌ی این استایل جذاب با تم جنگ ستارگان هستند.

۴. استایل سیاه و سفید جذاب با سوییشرت بیبی یودا

استایل سیاه و سفید جذاب با سوییشرت بیبی یودا

سو‌ییشرت‌های طرح‌دار هم یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل‌های تم‌دار هستند. البته در این مواقع به خاطر داشته باشید که کیفیت چاپ طرح روی پارچه هم بسیار مهم است؛ آیتم‌هایی را انتخاب کنید که با دو یا چند بار شست‌وشو کیفیت طرح چاپی‌شان پایین نیاید.

در این ست جذاب یک سوییشرت خوش‌دوخت و با کیفیت سفید با طرح جذاب یودا انتخاب کرده‌ایم. یودا در میان طرفداران دنیای جنگ ستارگان طرفداران بسیاری دارد و در میان آیتم‌هایی که با طرح‌هایی از دنیای جنگ ستارگان تولید می‌شود می‌توانید کالاهای بسیاری را پیدا کنید که با طرحی از یودا یا بیبی یودای دوست‌داشتنی طراحی شده‌اند.

این ست تم‌دار و خاص مردانه را یک کیف رودوشی مردانه جذاب با طرح چاپی جنگ ستارگان، یک گردنبند سفید و یک جفت جوراب سفید طرح‌دار با همین تم دیگر آیتم‌های این ست را تشکیل می‌دهند. در نهایت یک شلوار مشکی زاپ‌دار و یک کتانی ورزشی خاص و جذاب می‌توانند این ست را به خوبی تکمیل کنند.

۵. یک استایل کژوال دوست‌داشتنی مردانه با تم جنگ ستارگان

استایل کژوال مردانه با تم جنگ ستارگان

در ست دیگر انتخابی ما در این مجموعه‌ی جذاب یک تی‌شرت مشکی آستین بلند با طرح دارث ویدر محبوب انتخاب کرده‌ایم که با یک جفت جوراب، یک کلاه کپ مردانه با لوگوی استار وارز و یک گردنبند با طرح جنگ ستارگان همراه می‌شود. این استایل کژوال مردانه با تم جنگ ستارگان را می‌توانید با یک جفت کفش آل‌استار مشکی و یک شلوار جین به رنگ آبی تیره ست کنید.

۶. استایل بهاره و پاییزه با سوییشرت و تی‌شرت جنگ ستارگان

استایل بهاره و پاییزه با سوییشرت و تی‌شرت جنگ ستارگان

در استایل‌های تم‌دار بهتر است دیگر آیتم‌هایتان را هم اسپرت و روزمره انتخاب کنید؛ البته ترکیب و تطابق رنگی را هم  باید در نظر بگیرید. در این ست مردانه که برای فصل‌های بهار و پاییز مناسب است یک سوییشرت و یک تی‌شرت با طرح استاروارز را انتخاب کرده‌ایم که با یک گردنبند جذاب و ساده با همین طرح ست می‌شود. این استایل تم‌دار اسپرت و روزمره را می‌توانید با یک شلوار جین مشکی و کفش‌های آل‌استار ست کنید.

۷. یک استایل جذاب مردانه با هودی جنگ ستارگان

استایل جذاب مردانه با هودی جنگ ستارگان

اگر از طرفداران سری جنگ ستارگان هستید این ست خاص برازنده‌ی شماست. هودی‌هایی با طرح‌های چاپی هم یکی دیگر از آیتم‌هایی هستند که برای استایل‌های تم‌دار مناسب‌اند. در این استایل مردانه با تم جنگ ستارگان یک هودی خوش‌دوخت و با کیفیت با طرح چاپی جنگ ستارگان را انتخاب کرده‌ایم که با یک گردنبند جذاب با طرح لوگوی جنگ ستارگان ست می‌شود. این ست را می‌توانید با یک شلوار جین خاکستری مام استایل و کفش‌های روزمره به رنگ طوسی ست کنید.

۸. یک ست ورزشی برای علاقه‌مندان جنگ ستارگان

ست ورزشی برای علاقه‌مندان جنگ ستارگان

در این ست ورزشی مینیمال و ساده یک ست تاپ و شلوارک با طرح لوگوی جنگ ستارگان انتخاب کرده‌ایم که می‌توانید آن را با یک جفت جوراب با طرح جنگ ستارگان و یک کفش کتانی اسپرت ست کنید و برای دویدن و ورزش به باشگاه یا پارک بروید.

۹. استایل زنانه جذاب با تم جنگ ستارگان

استایل زنانه با تم جنگ ستارگان

و اما برای خانم‌هایی که از طرفداران دنیای جنگ ستارگان محسوب می‌شوند یک ست جذاب پیشنهادی با همین تم انتخاب کرده‌ایم. ست پیشنهادی ما از یک تی‌شرت جذاب آستین بلند با طرح گرافیکی دارث ویدر، یک پیرسینگ خاص با همین طرح، یک کلاه کپ زنانه با لوگوی جنگ ستارگان، یک گردنبند جذاب با طرح بیبی یودا و یک کیف رو دوشی چاپی با تم جنگ ستارگان تشکیل شده است. یک انگشتر دوست‌داشتنی خمیری و بانمک با طرح بیبی یودا می‌تواند این ست را جذاب‌تر کند و در نهایت یک شلوار واید جین و کفش‌های آل‌استار مشکی این استایل جذاب زنانه با تم جنگ ستارگان را تکمیل خواهند کرد.

۱۰. یک ست خاص برای خانم‌هایی که به سری جنگ ستارگان علاقه‌مندند

ست خاص برای خانم‌هایی که به سری جنگ ستارگان علاقه‌مندند

و اما دیگر استایل پیشنهادی ما با تم ستارگان در این مجموعه یک ست زنانه جذاب است که آیتم اصلی آن را یک سوییشرت یونی‌سکس زیبا با طرح چوباکا تشکیل می‌دهد. همان طور که پیش‌تر گفته شد استایل‌های تم‌دار با انتخاب اکسسوری‌های خاص و جذاب می‌توانند بسیار دوست‌داشتنی‌تر باشند؛ بر همین اساس یک ساعت دوست‌داشتنی با طرح یودا، یک پیرسینگ گوش کوچک و بانمک با همین طرح یک کلاه کپ زنانه با لوگوی جنگ ستارگان و یک گردنبند زیبا با طرح بیبی یودا انتخاب‌های ما به عنوان اکسسوری‌های این ست تم‌دار زنانه هستند. در نهایت یک شلوار مام استایل جین ذغالی و یک جفت کفش آل‌استار ساق‌دار مشکی می‌توانند این ست دوست‌داشتنی را به خوبی تکمیل کنند.

و در پایان

در این مطلب ده ست جذاب  مردانه و زنانه برای دوست‌داران جهان پر رمز و راز و افسانه ای جنگ ستارگان را برایتان ارائه دادیم. اگر شما هم از طرفداران دنیای شیرین و هیجان‌انگیز استار وارز هستید و دوست دارید استایل‌هایتان حال و هوای این دنیای پرطرفدار و محبوب را داشته باشد مرور ست‌های پیشنهادی ارائه شده این مطلب برایتان مفید خواهد بود؛ می‌توانید آیتم‌های معرفی شده در این مطلب را مستقیما از سایت فروشگاه دیجی کالا خریداری کنید و یا این که از این ست‌های پیشنهادی برای ساختن استایل تم‌دار خودتان ایده بگیرید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما