بسته‌ی الحاقی Iceborne شهریور به شکارچی هیولا می‌آید

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بسته الحاقی Iceborne

شرکت بازی‌سازی کپ‌کام تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی بزرگ بازی Monster Hunter: World را مشخص کرده است. این بسته‌ی الحاقی که Iceborne نام گرفته، در روز ششم سپتامبر سال جاری میلادی روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. بازی‌کنندگان نسخه‌ی کامپیوتر Monster Hunter: World طبق گفته‌ی کپ‌کام باید تا زمستان برای عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Iceborne صبر کنند.

بسته‌ی الحاقی Iceborne با قیمت ۴۰ دلار در ششم سپتامبر عرضه خواهد شد.

بسته‌ی الحاقی Icebone قرار است بسیار بزرگ باشد و طبق گفته‌ی سازندگان آن، بخش داستانی کاملا جدید و نقشه‌ای تازه را به بازی Monster Hunter: World اضافه کند. این نقشه‌ی جدید شامل هیولاهای کاملا تازه‌ای خواهد بود و حتی هیولاهای قدیمی این مجموعه بازی‌ها را که در بازی اصلی جای نداشتند، به آن اضافه خواهد کرد.

نقشه‌ی جدید بازی Hoarfrost Reach نام گرفته و همانطور که از اسم بسته‌ی الحاقی پیداست، یک نقشه‌ی کاملا برفی و یخ‌زده است. بازی‌کنندگان باید با مصرف آیتم‌های مختلف خودشان را گرم نگه دارند، یا اینکه در چشمه‌های آب گرم بروند تا دمای بدن‌شان پایین نیاید.

مثل تمام بازی‌های مجموعه‌ی شکارچی هیولا، مهم‌ترین بخش بسته‌ی الحاقی Iceborne هم دشمنان و در واقع هیولاهای بزرگ بازی خواهد بود. یک اژدهای بزرگ که با دیگر هیولاها هم در می‌افتد و می‌تواند درخت‌ها و سنگ‌ها را از روی زمین بلند و پرتاب کند، یکی از هیولاهای جدید بازی خواهد بود. یکی دیگر از هیولاهای بزرگ جدید Iceborne زیر برف مخفی می‌شود و یکی دیگر هم اژدهای بسیار بزرگی است که با استفاده از یخ حمله می‌کند.

برای مبارزه با این هیولاها، نیازمند سلاح‌ها و زره‌های جدیدی هستید که آن‌ها هم بخشی از بسته‌ی الحاقی Iceborne خواهند بود.

بسته‌ی الحاقی Iceborne با قیمت ۴۰ دلار عرضه خواهد شد. کپ‌کام یک بسته‌ی گرانتر ۶۰ دلاری هم عرضه خواهد کرد که شامل بازی Monster Hunter: World و بسته‌ی الحاقی Iceborne است.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده از Iceborne را ببینید.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه