مولتی‌ورسوس بیش از ۲۰ میلیون بازیکن فعال دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
multiversus

به‌تازگی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment) درباره‌ی این صحبت کرده است که چگونه بازی مبارزه‌ای جدید آن‌ها یعنی بازی MultiVersus که یک بازی مبارزه‌ای شبیه بازی سوپر اسمش برادرز (Super Smash Bros) است، توانسته فقط در یک ماه از مرز ۲۰ میلیون بازیکن فعال عبور کند. این بازی در تاریخ ۱۹ ژوئیه به‌صورت دسترسی زودهنگام و در تاریخ ۱۵ اوت به‌صورت کامل روی پلتفرم‌های مختلف عرضه شد.

این توسعه‌دهنده در حال حاضر پشتیبانی بسیار زیادی را برای این بازی انجام داده و قرار است محتوای بیشتری را به‌سوی آن بیاورد. به نظر می‌رسد هیچ پایانی برای احتمالات مختلف در رابطه با کراس‌اورهای مختلف در این بازی وجود ندارد. مورتی اسمیت همین دیروز به فهرست شخصیت‌های این اثر اضافه شد و در کنار آن قرار است بلک آدام، استرایک، ریک سانچز و بسیاری دیگر در آینده‌ی بسیار نزدیک به فهرست شخصیت‌های بازی MultiVersus اضافه شوند. بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر وعده داده است که حالت‌های تازه‌ای از جمله حالت آرکید کلاسیک و حالت رتبه‌بندی را به این بازی اضافه خواهد کرد.

رئیس بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر در مصاحبه‌ی خود با GamesBeat اعلام کرده است: «ما نیم‌سال اول فوق‌العاده‌ را تجربه کردیم که تحت تأثیر نتایج موفقیت‌آمیز بازی لگو جنگ‌ستارگان: حماسه اسکای‌واکر قرار داشت و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به لطف بازی MultiVersus توانسته‌ایم نیمه‌ی دوم سال را به هم عالی شروع کنیم. برای ما، MultiVersus یک قدم مهم در حضورمان در میان بازی‌های رایگان برای بازی کردن (free-to-play) و با کیفیت است که معتقدیم واقعاً می‌توانیم کارهای معناداری در این زمینه انجام دهیم. در رابطه با این موضوع، سعی کردیم اثری را از پایه بر اساس عناوین مختلفمان طراحی کنیم و آن را هم با هدف یک بازی سرویس محور و با تجربه‌ی بین پلتفرمی خلق کردیم. ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که ۲۰ میلیون طرفدار واقعاً به آن واکنش نشان داده و در حال تجربه‌ی آن هستند.»

Multiversus-roster

بر اساس گفته‌های او، طرفداران فرنچایزهای مختلفی که شخصیت‌هایی مرتبط با آن‌ها در این بازی حضور دارند، به‌شدت درگیر تجربه‌ی بازی MultiVersus بوده‌اند: «بازی‌های سرویس محوری که در چنین مقیاس هستند، بینش و اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار ما قرار می‌دهند. چیزی که من بیشتر از همه درباره‌ی آن هیجان‌زده‌ام، مقدار زمانی است که مردم در MultiVersus صرف بازی‌کردن می‌کنند و زمان خود را در آن سپری می‌کنند. مسابقات زیادی در حال ساخت و ایجاد هستند. این باید جذاب باشد و شما باید آن را طوری بسازید که مردم برگردند و شما یک الگوی تعاملی مناسب داشته باشید و ما واقعاً در رابطه با نحوه واکنش طرفداران به این روش هیجان‌زده هستیم.»

او در ادامه بیان کرد:‌ «ما طیف گسترده‌ای از عناوین را از فهرست عمیق و زیاد شخصیت‌ها، داستان‌ها و دنیاهای مختلف در اختیار داریم. بنابراین، فکر می‌کنم که این یک نقطه‌ی تمایز واقعی برای ما است. ما به صدای شخصیت‌ها فکر می‌کردیم، به حالات روحی آن‌ها فکر می‌کردیم، به این فکر می‌کردیم که چگونه مطمئن شویم که آن ها واقعا در حال پیشرفت این ژانر هستند.»

بیشتر بخوانید: تریلر سینمایی بازی Multiversus با حضور شخصیت‌های وارنر عالی است

در حالی که تا به حال این شرکت توانسته موفقیت‌های بزرگی را با ۲ بازی مولتی‌ورسِس و لِگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای‌واکر کسب کند اما آن‌ها امیدوارند که این موفقیت در آینده‌ی نزدیک با دو بازی شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) و به‌خصوص میراث هاگوارتز (Hogwarts Legacy) ادامه پیدا کند.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما