رزیدنت اویل ۹ توسط کارگردان قسمت هفتم ساخته می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رزیدنت اویل

با شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه نهمین نسخه از سری ترسناک رزیدنت اویل در آستانه‌ی معرفی شدن است، کپ‌کام (Capcom) به طور رسمی تایید کرده‌ که نسخه‌ی جدید این مجموعه در حال توسعه است.

کوشی ناکانیشی (Koshi Nakanishi) کارگردان رزیدنت اویل ۷ (Resident Evil ۷: Biohazard)، وظیفه‌ی هدایت این بازی را بر عهده خواهد داشت. او در جریان صحبت در مورد نسخه‌ی موبایلی بازی هفتم، این دنباله‌ی جدید را تایید کرد. ناکانیشی گفت:

پی بردن به اینکه بعد از رزیدنت اویل ۷ چه باید کرد واقعا دشوار بود. با این حال من آن را پیدا کردم و صادقانه بگویم، اهمیت بالایی دارد. من هنوز نمی‌توانم جزئیاتی را به اشتراک بگذارم، اما‌ امیدوارم برای روزی که می‌توانم در مورد آن صحبت کنم، هیجان‌زده باشید.

رزیدنت اویل 7

بازی موفق رزیدنت اویل ۷ در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و تغییری عظیم را در این سری ترس و بقا ایجاد کرد و روند موفقی را آغاز کرد که با نسخه‌ی هشتم ادامه یافت.

ناکاشی سابقه‌ای طولانی با سری رزیدنت اویل دارد. علاوه‌بر رزیدنت اویل ۷ که در سال ۲۰۱۷ به احیای این سری کمک کرد، ناکانیشی Resident Evil: The Mercenaries 3D را برای Nintendo ۳DS و همچنین اولین نسخه از Resident Evil Revelations را کارگردانی کرد. ناکانیشی همچنین به عنوان یک طراح در رزیدنت اویل ۵ ایفای نقش کرد.

شایعات مبنی بر رونمایی احتمالی رزیدنت اویل ۹ در بیشتر سال ۲۰۲۴ منتشر شده است، اگرچه کپ‌کام تاکنون آن را مخفی نگه داشته است. در ماه مه، گزارش‌هایی مربوط به بازسازی‌های رزیدنت اویل زیرو و کد ورونیکا نیز تا حد زیادی قوت گرفت. گفتنی است که جدیدترین بازی‌های منتشر شده از این سری رزیدنت اویل ۸ و بازسازی رزیدنت اویل ۴ است که هر دو در سال‌های عرضه‌ی خود به عنوان کاندید بازی سال در مراسم گیم اواردز معرفی شدند. در نهایت در کنار تایید ساخت نسخه‌ی نهم، کپ‌کام همچنین جزئیاتی در مورد دموی جدید Kunitsu-Gami و تاریخ انتشار بازسازی Dead Rising را در رویداد تابستانی خود ارائه کرد.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما