بسته‌ی بازی‌های نینجا گایدن به ایکس‌باکس گیم پس آمد

۲۱ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Ninja Gaiden 1

در حال حاضر بهترین اشتراک موجود در گیمینگ را می‌توان گیم‌پس (Game Pass) دانست. این اشتراک دسترسی به عناوین بسیار زیادی را به کاربران می‌دهد. از طرفی با خرید نسخه آلتیمیت (Ultimate) این اشتراک شما دسترسی به عناوین شرکت الکترونیک آرتز (EA) را نیز خواهید داشت. به همین دلیل می‌توان به راحتی گفت که بهترین اشتراک دنیای بازی‌های ویدئویی گیم‌پس آلتیمیت است.

نکته بسیار مهم این است که لیست عناوین گیم‌پس هر ماه تغییر می‌کند. عناوین انحصاری مایکروسافت و بسیاری از موارد دیگر به صورت دائم روی این اشتراک حضور دارند. از طرفی برخی عناوین نیز به صورت موقتی بوده و پس از چند ماه از روی آن حذف می‌شوند. حال چندی پیش عناوین ماه ژوئن گیم‌پس معرفی شدند. از این عناوین می‌تواند به اساسینز کرید اوریجینز (Assassin’s Creed: Origins) و مجموعه مستر نینجا گایدن (Ninja Gaiden Master Collection) اشاره کرد.

نینجا گایدن گیم‌پس

با این مجموعه طرفداران می‌توانند سه عدد از عناوین نینجا گایدن را روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، سری ایکس و اس به همراه کامپیوتر تجربه کنند. این مجموعه از امروز در دسترس مشترکین گیم‌پس قرار خواهد گرفت. مجموعه مستر نینجا گایدن دارای عناوین نینجا گایدن سیگما (Ninja Gaiden Sigma) نینجا گایدن سیگما ۲ و نینجا گایدن سیگما ۳ است. همینطور اینکه تمام محتوای اضافه و بسته‌های الحاقی این عناوین نیز در مجموعه مستر وجود دارد.

مجموعه نینجا گایدن یکی از بهترین عناوین سوم شخص و اکشن است. این بازی‌ها داستان بسیار جالبی داشته و طرفداران بسیار زیادی دارند. مشکل اینجاست که بعد از چند سال تولید این عناوین متوقف شد. هنوز هم خبری از عرضه یک بازی جدید در مجموعه نینجا گایدن وجود ندارد. با این حال نینجا گایدن از مجموعه‌هایی است که یک گیمر باید در طول زندگی خود تجربه کند. هرچند این بازی‌ها دشوار هستند، بازهم تجربه بسیار خاصی را به کاربران ارائه می‌دهند.

Ninja Gaiden 1

مجموعه مستر کالکشن حتی یک ریمستر هم نیست. به همین دلیل تجربه عناوین اصلی را به شما ارائه خواهد داد. پس اگر از طرفداران این مجموعه هستید، می‌توانید با اشتراک گیم‌پس آن را امروز دریافت کنید.

منبع: Siliconera.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه