نوکتیس فاینال فانتزی ۱۵ به تکن ۷ اضافه می‌شود

۲۲ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی «باندای نامکو» سومین محتوای دانلودی «تکن ۷» (Tekken 7) را معرفی کرده است. محتوای دانلودی سوم این بازی مبارزه شامل یک شخصیت و یک مرحله‌ی مبارزه است. همانطور که سازندگان تکن ۷ قول داده بودند، شخصیتی که قرار است به بازی اضافه شود، یک مهمان از بازی دیگری است. شخصیت اصلی فاینال فانتزی ۱۵ (Final Fantasy XV) به عنوان شخصیت بعدی تکن ۷ انتخاب شده است.

نوکتیس در بهار سال آینده به تکن ۷ اضافه خواهد شد.

قرار است «نوکتیس» (Noctis) به عنوان کاراکتر جدید تکن ۷ به بازی اضافه شود. نوکتیس شمشیرهای معروف خودش و حتی جادوهایش را هم به همراه آورده است.

یک ویدیوی بسیار جالب هم برای معرفی نوکتیس به عنوان شخصیت جدید تکن ۷ ساخته شده است. این ویدیو حرکات مختلف نوکتیس را در بازی به نمایش می‌گذارد و می‌توانیم ببینیم که قدرت‌های نوکتیس به خوبی به تکن ۷ منتقل شده‌اند.

اولین محتوای دانلودی تکن ۷ که عرضه شده، بخش بولینگ بازی است. دومین محتوای دانلودی بازی شخصیت Geese Howard است که در زمستان عرضه می‌شود. نوکتیس هم در بهار سال آینده به تکن ۷ اضافه خواهد شد.

می‌توانید در ادامه تریلر معرفی نوکتیس برای تکن ۷ را ببینید. این بازی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. No One

    مثل اینکه ایده کاراکتر جدید ندارند و دارند از شخصیت بازی های دیگه استفاده میکنند تا ما واسه یه شخصیت که قبلا توی یه بازی دیگه اونو تجربه کردیم توی یه بازی دیگه پول بدیم و بازی کنیم
    واقعا که …

    1. شرزین

      وقتی تکن این کار رو میکنه عیب داره ولی وقتی اینجاستیس ۲ (آشغال ترین بازی فایتینگ بعد از مورتال کامبت) این کار رو میکنه کاملا خوب و جذابه؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه