نیتن دریک درباره‌ی خروج خالق آنچارتد از ناتی داگ توضیح می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
nolan north

نولان نورث، یکی معروف‌ترین صداپیشه‌ها در بازی‌های ویدیویی که ما او را بیشتر برای ایفای نقش در قالب شخصیت نیتن دریک می‌شناسیم، در گفت‌وگوی جدید خود جزئیات بیشتری را از خروج خالق آنچارتد یعنی ایمی هنیگ در زمان توسعه‌ی بازی آنچارتد ۴ ارائه کرد.

این هفته، نولان نورث در حالی مهمان برنامه‌ی اینترنتی Couch Soup بود که میزبانان این برنامه‌ یعنی لیام مک اینتایر (Liam McIntyre) و تاد لسانس (Todd Lasance) تصمیم گرفته‌اند یک دور بازی آنچارتد ۴ را تجربه کنند. درست قبل از شروع سکانس‌های آغازین، از نورث درباره‌ی چگونگی خلق این قسمت از بازی پرسیده شد. واضح است که نولان نورث نمی‌خواست از یکی از مهم‌ترین موضوعات توسعه‌ی این اثر اجتناب کند و مستقیماً درباره‌ی هنیگ و تغییرات ایجاد شده پس از ترک او از استودیو صحبت کرد.

نولان نورث به خاطر می‌آورد: «بزرگ‌ترین چیزی که بیشتر مردم احتمالاً به خاطر دارند این است که ما حدود هفت ماه آنچارتد ۴ را با امی هنیگ فیلم‌برداری کرده بودیم. ما به‌خوبی وارد فضای بازی شده بودیم و او از ناتی داگ خارج شد و آن‌ها از شر هر کاری که ما انجام داده بودیم، خلاص شدند.»

ایمی هنیگ

ایمی هنیگ

او در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت: «آن‌ها تیم بازیگران (صداپیشگان) را عوض کردند. کاتر، همان شخصیتی که گراهام مک‌تاویش نقش او را بازی می‌کرد، در فهرست اولیه‌ی بازیگران وجود داشت و نقش مهمی را در نسخه‌ی ایمی ایفا می‌کرد (کاتر آخرین بار در بازی Drake’s Deception دیده شده است.). تاد استاشویک نقش سم و آلن تودیک نقش رِیف را بازی می‌کرد اما آن‌ها در نهایت همه‌چیز را عوض کردند – تروی [بیکر] برای بازی در نقش سم وارد تیم شد و آن‌ها شخصیت نیدین را برای لورا [بیلی] اضافه کردند. از لحاظ مالی خوب بود … اما می‌دانید، این کسب‌وکار است … من فقط خوشحال بودم که آن‌ها فقط کل کار را دور نریختند و نگفتند که تمام شد و کار ما با آن به اتمام رسید و توسعه‌ی بازی را ادامه دادند.»

پس از این تغییرات، ایمی هنیگ به استودیو ویسرال گیمز در شرکت EA رفت تا روی یک بازی جنگ ستارگان کار کند اما آن پروژه متوقف شد و استودیو ویسرال گیمز هم بسته شد. با این حال، ایمی هنیگ اخیراً اعلام کرده است که در استودیو خودش در حال حاضر با همکاری با Skydance New Media و لوکاس فیلم‌گیمز در حال توسعه‌ی یک بازی جدید از جنگ ستارگان است.

علاوه بر این، نولان نورث در جریان حضور خود در Couch Soup از اقتباس سینمایی جدید آنچارتد تمجید کرد و اشاره کرد که این بازی باعث شده مردم دوباره به سراغ بازی‌های آنچارتد بازگردند. او بیان کرد: «من فردی را به همراه پسرش که حدود ۱۰ یا ۱۱ سال داشت، دیدم. آن مرد به من گفت که همراه پسرش به سینما و دیدن این فیلم رفته و پس از بازگشت به خانه پسرش بلافاصله می‌خواست بازی‌های آنچارتد را تجربه کند. به لطف تام هالند و مارک والبرگ و کاری که در فیلم انجام‌ داده‌اند، نسل کاملاً جدیدی از مخاطبان سری بازی آنچارتد را کشف کرده‌اند.»

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما