تاریخ انتشار بسته‌ی آنچارتد برای کامپیوتر مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
آنچارتد: میراث دزدها

سونی نسبت به انتشار بسته‌ی Uncharted: Legacy of Thieves برای رایانه‌های شخصی نسبتا در سکوت بوده است. با این حال، طبق مقاله‌ای که به‌تازگی در فروشگاه اپیک گیمز منتشر شده، به نظر می‌رسد که این بسته قرار است در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۳۰ خرداد ۱۴۰۱) عرضه شود.

مجموعه آنچارتد: میراث دزدها ابتدا در ۲۸ ژانویه برای پلی‌استیشن ۵ منتشر شد و شامل ریسمتر بازی‌های Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی توسط استودیوی آیرون گلکسی (Iron Galaxy) توسعه یافته و طبق گزارش‌ها در ۱۵ جولای (۲۴ تیر) روی استیم در دسترس قرار خواهد گرفت. مثل همیشه، باید منتظر بیانیه‌ی رسمی سونی در این زمینه باشیم، با این حال به نظر می‌رسد که این بسته تقریبا یک ماه زودتر روی فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهد شد.

طبق نقد و بررسی‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازسازی نسخه‌های مختلف سری محبوب آنچارتد روی پلی‌استیشن ۵ بسیار زیبا به نظر می‌رسد و طرفداران در مورد بازی‌هایی که قرار است در آینده روی این سخت‌افزار منتشر شوند، بسیار هیجان‌زده هستند. از طرفی کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند با تنظیمات گرافیکی متنوع، دوتا از بهترین بازی‌های انحصاری تاریخ پلی‌استیشن را با گرافیکی بهبود یافته روی این پلتفرم تجربه کنند.

در راستای دیگر اخبار مربوط به این سری، یکی از استخدام‌کنندگان تازه منصوب شده در ناتی داگ، اشاره کرده که سونی در حال برنامه‌ریزی برای نسخه‌های بعدی آنچارتد است. او بیان کرده که در حال جست‌وجوی استعدادها در هر سطحی است و اینکه بتواند تیم‌های آینده را نه تنها برای ساخت بازی‌های جدید بلکه برای میراث سری آنچارتد دور هم جمع کند، خاص شمرده است.

البته دیگر اعضای ناتی داگ هم ساخت نسخه‌ای جدید از این سری را رد نکرده‌اند. در اوایل انتشار بسته‌ی میراث دزدها، کارگردان خلاقیت نسخه لاست لگسی یعنی شان اسکیگ اعلام کرد که ساخت نسخه‌ی جدید آنچارتد بعید نیست. او افزود:

من فکر می‌کنم که هرگز نمی‌توانیم بگوییم هرگز. آنچارتد مجموعه‌ای است که ما آن را دوست داریم و استودیو آن را دوست دارد. این دنیایی است که ما می‌خواهیم بیشتر از آن ببینیم.

از آنجایی که بازی آنچارتد ۴ به‌عنوان یک پایان قطعی برای داستان نیتن دریک در نظر گرفته می‌شود و گویا استودیوی سازنده تمرکز خود را به پروژه‌های دیگر معطوف کرده است، باید دید که نسخه‌های آینده از چه شخصیت‌هایی بهره خواهند برد. از طرفی در رابطه با اینکه چرا ناتی داگ به جای ساخت یک بازی جدید از این سری، ریمستر بازی‌های قبلی را برای پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده، اسکیگ بیان کرد که آوردن این نسخه‌ها به سخت‌افزار جدید ارزشمند است زیرا به معنای واقعی کلمه، بهترین راه برای تجربه‌ی داستان و شخصیت‌هایشان محسوب می‌شود.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما