تاریخ عرضه‌ی Persona 5: The Royal مشخص شد

۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Persona 5: The Royal

شرکت بازی‌سازی آتلوس تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی ارتقایافته‌ی بازی پرسونا ۵ را مشخص کرده است. طبق خبری که آتلوس دیروز منتشر کرد، بازی Persona 5: The Royal قرار است در روز ۳۱ مارس سال ۲۰۲۰ روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

قرار است بازی Persona 5: The Royal در سه نسخه‌ی متفاوت عرضه شود. نسخه‌ی معمولی بازی به همراه یک قاب فلزی عرضه می‌شود و همچنین شامل یک کد برای دانلود تم مخصوص بازی برای پلی‌استیشن ۴ است. این نسخه Launch Edition نام دارد و همانطور که از اسم آن پیداست، پس از تمام شدن این نسخه، دیگر خبری از قاب فلزی نخواهد بود.

نسخه معمولی بازی Persona 5: The Royal

در کنار نسخه‌ی معمولی، یک نسخه‌ی گران‌تر از بازی هم به اسم Phantom Thieves Edition در نظر گرفته شده است. این نسخه با قیمت ۹۰ دلار عرضه می‌شود و شامل یک ماسک واقعی است. این ماسک، که ماسک شخصیت اصلی یعنی جوکر است، روی پایه‌ای قرار می‌گیرد و جنبه‌ی دکوری دارد. قاب فلزی، دیسک موسیقی‌های بازی و کتابچه‌ی طراحی‌ها، به همراه یک تم پلی‌استیشن ۴ هم از دیگر محتویات این بسته‌ی ویژه خواهند بود.

نسخه‌ی ویژه بازی Persona 5: The Royal

نسخه‌های دیجیتالی ویژه‌ی بازی، به همراه تعداد زیادی لباس برای شخصیت‌ها عرضه می‌شوند. این لباس‌ها را می‌توان به صورت جداگانه هم خریداری کرد.

بازی Persona 5: The Royal در مقایسه با نسخه‌ی اصلی بازی، تعدادی شخصیت جدید، بخش‌های داستانی تازه، محیط‌های بیشتر و همچنین یکی دو مکانیک گیم‌پلی جدید را در خود جای داده است. پرسوناهای جدید، یک پایگاه که قابلیت شخصی‌سازی دارد، میان‌پرده‌های انیمیشنی بیشتر، پایان‌های مختلف و موسیقی‌های جدید و متفاوت هم بخشی از پیشرفت‌ها و ارتقاهای Persona 5: The Royal هستند.

می‌توانید در ادامه تریلری که برای اعلام تاریخ انتشار بازی منتشر شده است را ببینید.

بازی Persona 5: The Royal در روز ۳۱ مارس سال آینده‌ی میلادی (۱۲ فروردین ۱۳۹۹) به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما