پرسونا ۵ به یک بازی در سبک Dynasty Warriors تبدیل می‌شود

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۲۳:۰۰ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Persona 5 Scramble

چند ماهی بود که از سوی شرکت آتلوس و در قالب شایعات، از وجود یک نسخه‌ی دیگر از پرسونا ۵ می‌شنیدیم؛ نسخه‌ای که Persona 5 S نام‌گذاری شده بود. در حالی که تصور می‌کردیم این بازی، نسخه‌ی سوییچ پرسونا ۵ باشد، با یک بازی کاملا جدید روبرو شده‌ایم. بازی Persona 5 Scramble روی سوییچ هم عرضه می‌شود، ولی کاملا یک بازی متفاوت است.

شرکت بازی‌سازی آتلوس دو روز پشت سر هم کنسرتی از موسیقی‌های مجموعه پرسونا برگزار کرده بود. پس از پایان روز نخست کنسرت، شاهد رونمایی بازی Persona 5: The Royal بودیم که در واقع نسخه‌ای گسترش یافته و بزرگتر از پرسونا ۵ است.

بازی Persona 5 Scramble یک نقش‌آفرینی اکشن در سبک مجموعه بازی‌های Dynasty Warriors است.

پس از پایان روز دوم کنسرت، در حالی که انتظار داشتیم بازی Persona 5 S به عنوان نسخه‌ی سوییچ پرسونا ۵ معرفی شود، با بازی کاملا جدیدی روبرو شدیم. آتلوس از یک بازی جدید به اسم Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers رونمایی کرد.

بازی Persona 5 Scramble یک نقش‌آفرینی اکشن در سبک مجموعه بازی‌های Dynasty Warriors است. این بازی توسط سازندگان مجموعه‌ی Dynasty Warriors یعنی استودیوی Omega Force ساخته می‌شود.

در تریلر منتشر شده از Persona 5 Scramble می‌توانیم دقیقا روند بازی Dynasty Warriors را مشاهده کنیم؛ یعنی قرار است موج‌های بزرگی از دشمنان در مقابل بازی‌کننده‌ها قرار داده شوند و آن‌ها هم با فشردن یک کلید و در یک حرکت، صدها دشمن را لت و پار کنند.

اطلاعات زیادی از بازی در دست نداریم، ولی می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا با دشمنان پرسونا ۵ و نقشه‌هایی که با الهام از این بازی طراحی شده‌اند روبرو شویم. از طرفی مطمئنا می‌توانیم کنترل تمام شخصیت‌های بازی را هم به دست بگیریم.

می‌توانید در ادامه تریلر منتشر شده از Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers را ببینید.

بازی زمان عرضه‌ی مشخصی ندارد، ولی رو دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: YouTube

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما