PES 2019 رسما رونمایی شد؛ بازی شهریور عرضه می‌شود

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ ۷ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دیوید بکهام PES 2019

شرکت بازی‌سای کونامی دو سه روز پیش رسما از جدیدترین شماره‌ی مجموعه بازی‌های Pro Evolution Soccer رونمایی کرد. بازی Pro Evolution Soccer 2019 قرار است در روز ۲۸ آگوست سال جاری میلادی (ششم شهریور) روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

PES 2019 اوایل شهریور روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه می‌شود.

قرار است PES 2019 دو نسخه‌ی دیسکی داشته باشد. عکس روی جلد نسخه‌ی معمولی بازی «فیلیپه کوتینیو» (Philippe Coutinho) است که اخیرا به عنوان چهره‌ی بین‌المللی مجموعه بازی‌های PES انتخاب شده. بازی هم‌چنین یک نسخه‌ی ویژه خواهد داشت. نسخه‌ی Special Edition بازی با عکس روی جلد «دیوید بکهام» عرضه می‌شود و هم‌چنین آیتم‌هایی بیشتر در بخش myClub دارد. نسخه‌ای به اسم Legend Edition هم برای بازی در نظر گرفته شده که فقط دیجیتالی عرضه می‌شود و شامل آیتم‌های بسیار زیادی برای بخش myClub است.

کونامی در توضیح Pro Evolution Soccer 2019 پیش از هر چیز به این موضوع اشاره کرده است که تعداد لیسانس‌های بازی بسیار بیشتر شده است؛ طوری که حق استفاده از باشگاه‌ها و استادیوم‌های مختلفی را خریداری کرده‌اند. هم‌چنین با بازیکنان مطرح مختلفی برای بخش Legends همکاری کرده‌اند که در آینده آن‌ها را معرفی خواهند کرد.

مجموعه‌ای از انیمیشن‌های جدید، حرکات مختص بازیکنان و مکانیک‌های شوت زدن بیشتر، برخی از پیشرفت‌های Pro Evolution Soccer 2019 هستند. فیزیک بهتر توپ و جایگیری بازی‌کنان و چگونگی حرکات آن‌ها هم در PES 2019 پیشرفت کرده است.

قرار است بخش myClub بزرگترین تغییر را داشته باشد. بازیکنان در قالب کارت‌های مختلف دسته‌بندی می‌شوند و کونامی می‌گوید این موضوع در تنظیم تیم به گیمرها کمک خواهد کرد.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویری که PES 2019 منتشر شده است را ببینید.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما