جانی دپ با ۳۰۱ میلیون دلار به «دزدان دریایی کارائیب» باز می‌گردد؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
دزدان دریایی کارائیب

اگرچه جانی دپ برنده‌ی آخرین دادگاه خود علیه امبر هرد شده است اما به این زودی‌ها به مجموعه سینمایی «دزدان دریایی کارائیب» باز نمی‌گردد. دپ در این فرانچایز اکشن-ماجراجویی دیزنی در نقش کاپیتان جک اسپارو، یک دزد دریایی گیج و همیشه مست ظاهر شد که زندگی خود را در هفت دریا می‌گذراند و با انواع تهدیدها روبرو می‌شود. جک از ماجراهای خطرناک مختلف با ترکیبی از شانس، شوخ طبعی و مهارت واقعی جان سالم به در می‌برد.

فرانچایز «دزدان دریایی کارائیب» سال ۲۰۰۳ با «نفرین مروارید سیاه» آغاز شد و نقدهایی مثبت از منتقدان و تماشاگران دریافت کرد؛ این اثر سینمایی بیش از ۶۵۴ میلیون دلار فروخت.

موفقیت «نفرین مروارید سیاه» منجر به تولید چهار دنباله در یک دهه‌ی بعد شد و دپ توانست برای بازی در نقش کاپیتان جک اسپارو در فیلم اول نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شود. البته این سری در قسمت‌های بعدی به مرور افت کرد و از نظر منتقدان ضعیف‌تر شد. در حالی که آینده‌ی فرنچایز دزدان دریایی کارائیب همچنان نامشخص مانده، اما ظاهرا اتفاقات خاصی در حال رخ دادن است.

دزدان دریایی کارائیب

پس از پیروزی جانی دپ در دادگاه علیه همسر سابقش امبر هرد، شایعه‌ای مبنی بر اینکه او قراردادی ۳۰۱ میلیون دلاری برای بازگشت به «دزدان دریایی کارائیب» امضا کرده، پخش شد. اما نماینده دپ صراحتا با گفتن این جمله که «این حرف‌ها ساختگی است» خواست به شایعات پایان دهد.

طرفداران این بازیگر ممکن است از شنیدن بازگشت دپ به «دزدان دریایی کارائیب» ناامید شوند. بزرگ‌ترین سرنخ از ماهیت نادرست این شایعات این است که دپ قراردادی ۳۰۱ میلیون دلاری برای بازگشت به این فرنچایز امضا کرد، که به وضوح بیانگر خلاف سخنان او در جریان دادگاهش علیه هرد است که گفت پیشنهاد ۳۰۰ میلیون دلاری دیزنی را نخواهد پذیرفت، چرا که دیزنی به دلیل مشکلات اخلاقی او علیه همسر سابقش تصمیم گرفت با دپ قطع همکاری کند. علاوه بر این، با توجه به اینکه جری بروکهایمر، تهیه کننده «دزدان دریایی کارائیب» گفته آینده‌ی دزدان دریای کارائیب نامعلوم است، به نظر می‌رسد جک اسپارو به طور رسمی بازنشسته شده باشد.

اگرچه ممکن است دپ به این فرنچایز برنگردد، اما «دزدان دریایی کارائیب» برای مدت طولانی از سینما دور نخواهد ماند. در حال حاضر مارگوت رابی برای توسعه اسپین‌آفی جدید به نویسندگی کریستینا هادسون، نویسنده‌ی فیلم «پرندگان شکاری» و تهیه کنندگی بروکهایمر قرارداد امضا کرد. در حالی که مخاطبان منتظر جزئیات بیشتری در مورد آینده‌ی این فرنچایز هستند، می‌توانند با فیلم‌های قبلی «دزدان دریایی کارائیب» که در دیزنی پلاس پخش می‌شوند، خود را سرگرم کنند.

حال این که شایعه‌ی امضای قرارداد ۳۰۱ میلیون دلاری جانی دپ و با دیزنی و ترمیم روابط تیره و تار گذشته تا چه حد درست است، مشخص نیست و باید منتظر آینده ماند، چون مسلما اگر بخواهد فیلمی با حضور دپ ساخته شود باید اخباری در مورد آن منتشر گردد.

منبع: screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. ایرانی

    سلام خسته نباشید.ولی فیلم دزدان دریایی کارائیب فقط با بازی جانی دب بود که اینهمه موفقیت بدست آورد بحز دب هر هنرپیشه دیگری آن نقش را بازی کند آن نمی‌شود که جهان دید لذت بردند از فیلم و بیاد ماند.من طرفدارش نیستم ولی معتقدم بدونه کاپیتان اسپارو با بازی جانی دب دزدان دریایی کارائیبی واقعی وجود نخواهد داشت و مورد استقبال زیاد جهانی قرار نخواهد گرفت.کل آن فیلم فقط نقش که شما گفتید شوخ طبعی و شانس با کمی گیجی و مهارت واقعی کاپیتان اسپارو بود که آن همه طرفدار پیدا کرد.همین نظر دادن من در این صفحه نشانه علاقه و اینکه لذت بردم از دیدن فیلم و همش هم بخاطر نقش تک خال جانی دب کاپیتان جک اسپارو بوده و است خخ………

  2. مرادپور

    دزدادن دریایی کارائیب بدون جک اسپارو جذابیت نداره همون بهتر که خود فیلم هم بازنشست بشه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما