امید کردستانی؛ دیپلمات گوگل، رییس هیات‌مدیره‌ی توییتر

۶ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده علیرضا برادران
گوینده ترانه هوشنگی
زمان 13:32
حجم فایل 12 مگابایت

اگر از خوانندگان و همراهان دیجی‌کالا مگ باشید، حتما تا امروز مطالبی را که تحت‌عنوان «زندگی‌نامه‌ی بزرگان» منتشر می‌کنیم، دیده و خوانده‌اید. بعد از این‌که استقبال و علاقه‌ی شما را نسبت به این مطالب دیدیم، تصمیم گرفتیم امکانی را فراهم کنیم تا این‌بار مطالب محبوب‌تان را در قالب پادکست بشنوید.

در این قسمت از پادکست‌های ما، زندگی‌نامه‌ی مختصری از امید کردستانی، یک ایرانی موفق و رییس هیات مدیره‌ی توییتر را می‌شنوید. این شرح‌حال مختصر را پیش از این در مقاله‌ای با عنوان «امید کردستانی؛ دیپلمات گوگل، رییس هیات مدیره‌ی توییتر » منتشر کرده بودیم. اگر از علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی هستید و زندگی چهره‌های موفق در این حوزه برای‌تان جذاب است، به این قسمت از دیجی‌کالا FM حتما گوش دهید.

ضمنا می‌توانید در قسمت نظرات همین پادکست، به ما بگویید دوست دارید از میان زندگی‌نامه‌های موجود در آرشیو دیجی‌کالا مگ، شرح زندگی کدام چهره را از دیجی‌کالا FM بشنوید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar پوریا

    خانم سلیمانی خسته نباشید عالی بود لطفا ادامه بدین حتما استقبال میکنیم درباره افراد بزرگ تو حوزه تکنولوژی مخصوصا افراد موفق تو گوگل بیشتر مطلب بزارین بازم تشکر میکنم خیلی عالی بود .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه