پابجی موبایل در یک هفته ۲ میلیون اکانت را مسدود کرد

۲ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ ۲ دی ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی PUBG Mobile

بحث تقلب در بازی‌های آنلاین، به‌خصوص بازی‌های بزرگی مثل پابجی موبایل، موضوعی بسیار جدی و مهم است. این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان پابجی موبایل بالاخره تصمیم گرفته‌اند تا خیلی جدی با این موضوع برخورد کنند. پابجی موبایل تنها در بازه‌ی زمانی یک هفته‌ی، بیش از ۲ میلیون اکانت را در بازی مسدود کرده است.

گزارش کامل این خبر را سازندگان پابجی موبایل به‌تازگی منتشر کرده‌اند. تعداد ۲ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۴۵۴ حساب کاربری پابجی موبایل، در بازه‌ی زمانی ۱۱ تا ۱۷ دسامبر مسدود شده‌اند. این اکانت‌ها، طبق گفته‌ی شرکت پابجی، بازیکنان متقلب بوده‌اند و در راستای حل مشکل تقلب در پابجی موبایل، دسترسی آن‌ها کاملا به بازی قطع شده است.

برخلاف انتظار، بسیاری از حساب‌های کاربری مسدود شده، در رنکینگ‌های بالای بازی قرار داشتند. اینکه این تعداد زیادی از افراد متقلب توانسته‌اند برای مدتی طولانی به بازی کردن پابجی موبایل ادامه دهند و به رتبه‌های بالای بازی برسند، از وضعیت بسیار بد آن می‌گوید.

بر اساس این گزارش، بیشترین جمعیت متقلبین در رتبه‌ی برنز هستند، ولی فاصله‌ی این جمعیت افراد با کسانی که در رتبه‌های بالاتر به تقلب مشغول بوده‌اند، اصلا زیاد نیست. جزئیات رنکینگ اکانت‌های مسدود شده را می‌توانید در ادامه ببینید.

گزارش بن PUBG Mobile

شرکت پابجی از گستردگی هک‌ها یا تقلب‌های مختلف هم صحبت کرده است. بیشترین هک‌ها مربوط به تغییر مدل کاراکتر بازیکن بوده که ۳۱ درصد کل تقلب‌ها را به خود اختصاص داده. پس از آن، هک‌های نشان دادن افراد پشت دیوار قرار دارند که ۱۸ درصد متقلبین از آن استفاده می‌کرده‌اند. هک‌های دیگری مثل نشانه‌گیری خودکار یا تغییر سرعت بازی هم در گزارش منتشر شده‌ی پابجی وجود دارد.

گزارش بن PUBG Mobile

تلاش‌های پابجی موبایل برای حل مشکل تقلب در این بازی قرار است باز هم ادامه داشته باشند. با این حال، به خاطر سیستم عامل باز اندروید و کامپیوتر، می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا مبارزه‌ی سازندگان پابجی موبایل تا هکرها هرگز پایان پیدا نکند.

منبع: پابجی موبایل

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ارشیا

    دیگه بعضی ها بازی بلد نیستن میرن چیت میزنند ما چیت نمیزنیم ولی داریم حال میکنیم میریم اون مپ این مپ