Resident Evil 7 تا قبل از سال ۹۶ راهی بازار می‌شود

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۰۹:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به نظر می‌رسد که استودیوی بازی‌سازی Capcom برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای مجموعه بازی‌های «رزیدنت اویل» (Resident Evil) دارد و به احتمال زیاد نسخه‌ی جدید این بازی‌ها در E3 2016 معرفی خواهد شد.

شرکت کپکام کار ساخت یک قسمت اصلی از مجموعه‌ی رزیدنت اویل را آغاز کرده و قصد دارد آن را تا قبل از سال ۹۶ راهی بازار کند.

از آخرین شماره‌ی اصلی مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل نزدیک به ۴ سال می‌گذرد. از زمانی که رزیدنت اویل ۶ راهی بازار شد، تنها شاهد عرضه‌ی نسخه‌های بازسازی شده‌ی رزیدنت اویل ۱ و رزیدنت اویل زیرو بودیم؛ اما به نظر می‌رسد که کپکام قصد دارد یک شماره‌ی اصلی از این بازی‌ها را تا قبل از فروردین ماه سال ۹۶ راهی بازار کند. البته این شرکت از سال گذشته کاربران را برای عرضه‌ی رزیدنت اویل ۷ آماده کرده بود.

با توجه به اطلاعاتی که در گزارش مالی کپکام منتشر شده، این شرکت قصد دارد تا سال آینده یک نسخه‌ی بزرگ از مجموعه‌ی رزیدنت اویل را راهی بازار کند. به احتمال زیاد این بازی در اواخر سال ۲۰۱۶ یا اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شود. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی درباره‌ی این بازی منتشر نشده و نمی‌دانیم که بازی به چه سبکی ساخته خواهد شد. امیدواریم که در E3 2016 اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.

البته شرکت کپکام کار ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان رزیدنت اویل ۲ را هم شروع کرده که هنوز تاریخ عرضه‌ی آن مشخص نشده است.

‌‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌‌

  کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar پوریا

    خدا کنه هرچی زود تر بیاد بیرون!????

  2. Avatar امید

    این که همش احتمالات بود 😐

  3. Avatar soheil

    حالم خراب شد وقتی می بینم لیون داخلش نیست