Rise of the Tomb Raider در مهر برای PS4 عرضه می‌شود

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پس از این که یکی دو شایعه در هفته‌ی پیش درباره‌ی تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شد،‌ شرکت بازی‌سازی اسکوئرانیکس تصمیم گرفته است رسما این نسخه را منتشر کند. نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ بازی Rise of the Tomb Raider قرار است در روز یازدهم اکتبر سال جاری عرضه شود.

این نسخه از بازی، قرار است تمام محتوای دانلودی که تا به امروز برای آن عرضه شده بود را در خودش جای دهد. حتی یک فصل داستانی جدید به اسم Blood Ties هم به بازی اضافه شده است. قرار است بازی حتی از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR روی پلی‌استیشن۴ پشتیبانی کند.

Rise-of-the-Tomb-Raider_2016_07-19-16_010

نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ بازی، Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration نام گرفته است. قابلیت‌های جدید نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ از این قرار است:

  • تمام محتوای دانلودی بازی
  • فصل داستانی Blood Ties
  • پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR
  • بخش آنلاین دو نفره به اسم Endurance Mode
  • لباس‌های جدید برای لارا
  • مدل‌های کلاسیک لارا کرافت از توم ریدر ۱ تا ۴

بازی قرار است به غیر از نسخه‌ی معمولی، در قالب یک پک Limited Edition هم عرضه شود. این پک، به غیر از بازی، یک دفترچه‌ی طراحی‌های توم ریدر را هم در خود جای داده است.

RiseoftheTombRaider-4

اسکوئرانیکس گفته است که محتوایی که برای نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ ساخته‌اند، مثل فصل داستانی Blood Ties و بخش دونفره‌ی آنلاین، برای کسانی که Season Pass بازی را روی ایکس‌باکس وان و کامپیوتر دارند هم به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

RiseoftheTombRaider-2 RiseoftheTombRaider-1 (2) RiseoftheTombRaider-3

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه