از جزئیات محتوای پس از عرضه‌ی Stellar Blade رونمایی شد؛ نیو گیم پلاس و لباس‌های رایگان

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
استلار بلید

استودیوی «شیفت آپ» (Shift Up)، سازنده‌ی Stellar Blade، به تازگی جزئیات بسته‌ی الحاقی این بازی انحصاری پلی‌استیشن ۵ را منتشر کرده است.

کیم هیونگ تائه (Kim Hyung Tae)، مدیر عامل استودیو و کارگردان بازی، در مصاحبه‌ای با وبسایت Ruliweb بیان کرده که این بازی پس از انتشار حالت نیو گیم پلاس دریافت خواهد کرد. به‌روزرسانی‌های رایگان همچنین شامل بسته‌های لباس برای شخصیت اصلی بازی یعنی ایو می‌شود و به ۳۰ لباس موجود در بازی اصلی که توسط سونی منتشر می‌شود، اضافه می‌شود.  او همچنین تایید کرد که این بازی اکشن سوم شخص شامل هیچ گونه خرید درون‌برنامه‌ای در زمان انتشار نخواهد بود. او گفت:

من قصد دارم این قضیه رو روشن کنم که استلار بلید شامل هزینه‌های اضافی دیگری که گیمر‌ها ممکن است از آن اطلاعی نداشته باشند، به جز هزینه‌ی خرید بسته‌ی الحاقی، نخواهد بود.

در حالی که عرضه‌ی بسته‌های الحاقی فراتر از انتشار محتوای رایگان در حال حاضر برنامه‌ریزی نشده است، او گفت که استودیو می‌تواند در صورت تصمیم به همکاری با توسعه‌دهنده‌ی دیگری در طراحی لباس‌های آینده برای ایو، مبلغی را دریافت کند.

استلار بلید

این بازی که در ابتدا در سال ۲۰۱۹ با اسم رمز Project EVE معرفی شد، به دلیل مبارزات سریع و جلوه‌های بصری جذاب توجهات را به خود جلب کرد. با این حال، این بازی جنجال‌هایی نیز به راه انداخت. در واقع طراحی شخصیت اصلی داستان، سر و صدای زیادی به پا کرد و بسیاری از آن انتقاد کردند. علی‌رغم جنجال‌ها، بازی ظاهرا یک تجربه‌ی گیم‌پلی سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد. بازیکنان کنترل ایو را بدست می‌گیرند که یک جنگجوی قدرتمندی است که با موجودات بیگانه می‌جنگد. این بازی همچنین دارای عناصر کاوش با نقاط عبور پراکنده در سراسر جهان است. این‌ نقاط مانند‌ ایستگاه‌های بین راهی عمل می‌کنند و به بازیکنان امکان می‌دهند سریع‌تر سفر کنند و به طرز کارآمدتری کاوش کنند.

گفتنی است که اخیرا بحث پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای در صنعت بازی سر و صدای زیادی به پا کرده است و بیشتر به دلیل وجود آن‌ها در تکن ۸ و دراگونز داگما ۲ است. این باعث شده تا برخی استودیوها موضع خود را در این زمینه مشخص کنند و سازنده‌ی استلار بلید نیز ظاهرا مانند س‌دی پراجکت، قصد ندارد از آن‌ها در آثار تک‌نفره استفاده کند.

بازی استلار بلید در ۲۶ آوریل (۷ اردیبهشت) سال جاری برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی



برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما