۱۰ شخصیت که باید در انیمیشن «برادران سوپر ماریو» حضور داشته باشند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
سوپر ماریو

انیمیشن «فیلم برادران سوپر ماریو» ماه آوریل سال ۲۰۲۳ در ایالات متحده اکران خواهد شد و بخشی از بازیگران این فیلم هم مشخص شده‌اند. قرار است در این فیلم کریس پرت در نقش ماریو، آنا تیلور جوی در نقش هلو و کیگان مایکل کی در نقش وزغ به ایفای نقش بپردازند. در حالی‌ که تعداد معدودی از شخصیت‌های سوپر ماریو و بازیگرانی که قرار است به ایفای نقش‌شان بپردازند معرفی شده‌اند، اما قطعا تعداد کاراکترهای این فیلم بیشتر خواهند بود و این موضوع بارها تایید شده است.

در واقع شخصیت‌های بسیار زیادی وجود دارند که اگر فرصت به آن‌ها داده شود، می‌توانند در انیمیشن بعدی سوپر ماریو روی پرده‌ی سینما ظاهر شوند و مخاطبان را به وجد بیاورند. اولین تیزر انیمیشن «فیلم برادران سوپر ماریو» منتشر شده است. این تیزر به مخاطبان تصوری کلی از این فیلم می‌دهد و اکنون مخاطبان می‌دانند باید از این اثر چه انتظاراتی داشته باشند. با این حال، خیلی از شخصیت‌های «فیلم برادران سوپر ماریو» همچنان مانند یک راز باقی مانده‌اند. در این شرایط، بسیاری از مخاطبان به خیال‌پردازی در رابطه با این موضوع پرداخته‌اند که کدام شخصیت‌ها ممکن است در این انیمیشن ظاهر شوند.

۱. پائولین

برادران سوپر ماریو

پائولین به کرات در بازی‌های ماریو حضور داشته است. در واقع او یکی از شخصیت‌های اصلی است که در سال ۱۹۸۱ به این مجموعه پیوست. نام اصلی پائولین «لیدی» و نام ماریو «جامپمن» بود. در حالی که او در ابتدا چندان نقش پررنگی را در بازی‌ها بر عهده نداشت، اما جدیدا بیشتر و بیشتر در این مجموعه بازی‌ها حضور دارد.

۲. یوشی

برادران سوپر ماریو

اعضای گونه‌ی یوشی در بازی‌های مختلف به ماریو و لوئیجی کمک کرده‌اند و ما شاهد حضور آن‌ها در بازی‌های مختلف بوده‌ایم؛ بنابراین یوشی به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین گونه‌های این مجموعه، به احتمال زیاد در فیلم «برادران سوپر ماریو» هم حضور خواهد داشت زیرا این کاراکتر به عنوان یک شخصیت شناخته شده، پتانسیل بالایی برای طرح یک داستان خوب دارد.

اگر قرار باشد که یوشی در این فیلم گنجانده شود، می‌توان شاهد چندین نوع از آن‌ها بود و یا شاید یک شخصیت با این نام در فیلم حضور پیدا کند. با همه‌ی این‌ها، شاید طرفداران دوست نداشته باشند این موجود دایناسور مانند را در کنار ماریوها و دوستانشان ببینند.

۳. واریو و والویگی

برادران سوپر ماریو

از زمانی که واریو و والویگی به این مجموعه بازی‌ها اضافه شدند همیشه طرفداران خاص خودشان را داشتند بنابراین آن‌ها در طول این سال‌ها در بسیاری از بازی‌های ماریو و اسپین‌آف‌های مختلف ظاهر شده‌اند. میم‌های فوق‌العاده خنده دار واریو ثابت می‌کنند که این شخصیت می‌تواند به جنبه‌ی کمدی داستان کمک کند و در کنار والویگی فیلم «برادران سوپر ماریو» را به فیلمی به یاد ماندنی تبدیل کند.

با توجه به اینکه صداپیشگی واریو و والویگی را چارلز مارتینت بر عهده دارد، ممکن است این شانس وجود داشته باشد که این شخصیت‌ها با حضور افتخاری او ظاهر شوند. در هر صورت، این زوج می‌توانند رقبای بزرگی برای ماریو و متحدانش باشند.

۴. توادت

برادران سوپر ماریو

توادت در ابتدا در ماریو کارت، شریک تود بود، اما بعدها به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سوپر ماریو تبدیل شد و توانست طرفداران زیادی پیدا کند.

البته او مشهورترین شخصیت این مجموعه نیست، اما در طول سال‌های متمادی، در بازی‌های زیادی حضور داشته و حضور مکرر او در بازی‌های ماریو می‌تواند باعث شود که دست اندرکاران فیلم، او را هم در فیلم «برادران سوپر ماریو» بگنجانند.

۵. کینگ بو

برادران سوپر ماریو

با توجه به اینکه هنوز جزئیات داستان فیلم «برادران سوپر ماریو» مشخص نشده، نمی‌توان با قطعیت گفت که باوزر تنها شرور این فیلم خواهد بود. در واقع اگر دست اندر کاران فیلم بخواهند چند شرور را در این فیلم جای دهند قطعا کینگ بو یکی از بهترین گزینه‌هاست.

او شرور اصلی مجموعه‌ی عمارت لوئیجی است و در چندین مجموعه‌ی دیگر ماریو هم حضور داشته است. از آنجایی که کینگ بو به کرات در بازی‌های لوئیجی حضور داشته، می‌تواند باعث شود که نقش پررنگ‌تری به لوئیجی در این فیلم داده شود. زیرا لوئیجی معمولا چندان نقش پررنگی در داستان‌های ماریو ندارد، اما حضور یکی از دشمنان اصلی او می‌تواند کاری کند که او حداقل در این داستان جزو قهرمان‌های اصلی باشد.

۶. رزالینا

برادران سوپر ماریو

اگرچه رزالینا برخلاف سایر کاراکترهای مجموعه‌ی سوپر ماریو که در بالا به آن‌ها اشاره شد به تازگی به این مجموعه اضافه شده، اما خیلی زود توانست به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها تبدیل شود. او برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ در سوپر ماریو گلکسی ظاهر شد که یکی از جالب‌ترین داستان‌های ماریو را روایت می‌کند. از آن زمان تا کنون، او در چندین مجموعه‌ی دیگر هم ظاهر شده و حتی یکی از بهترین شخصیت‌های ماریو کارت به حساب می‌آید.

به احتمال زیاد فیلم «برادران سوپر ماریو» بر اساس شخصیت‌های کلاسیک این سری بازی‌ها ساخته شده و همین امر هم باعث می‌شود که فکر کنیم احتمالا رزالینا در آن حضور نخواهد داشت هر چند قطعا مخاطبان از تماشای او بر روی پرده‌ی سینما به وجد خواهند آمد و حضور او می‌تواند داستان «برادران سوپر ماریو» را به کهکشان‌ها بکشاند که در نوع خود شگفت انگیز خواهد بود.

۷. لاکیتوس

برادران سوپر ماریو

لاکیتوس به عنوان یکی از گونه‌های موجود در بازی سوپر ماریو مدت طولانی است که در این فرنچایز حضور دارد. این گونه معمولا نقش دشمن سوپر ماریو را بر عهده دارد و نه تنها در هر مرحله پیشرفته تر می‌شود بلکه تخم‌های خاردار خود را به سمت بازیکنان پرتاب می‌کند.

با این وجود، این گونه معمولا به شکل دیگری هم ظاهر می‌شوند، مثلا آن‌ها در سری ماریو کارت، نقش داورانی را بر عهده داشتند که در صورت سقوط بازیکنان به آن‌ها کمک می‌کردند و در ادیسه سوپر ماریو هم نقش کاراکترهایی را بر عهده داشتند که جزو دشمنان ماریو نبودند.

۸. دیزی

برادران سوپر ماریو

دیزی به عنوان یکی دیگر از شخصیت‌های اصلی سری ماریو که برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ در سوپر ماریو لند ظاهر شد، مطمئنا یکی از بهترین کاندیداها برای حضور در فیلم «برادران سوپر ماریو» خواهد بود. او با هلو و لوئیجی رابطه‌ی صمیمانه‌ای دارد، در واقع هلو دوستش است و لوئیچی را هم عاشقانه دوست دارد بنابراین قطعا در کنار شخصیت‌های اصلی حضور خواهد داشت و به آن‌ها در راهشان کمک خواهد کرد.

دیزی در بازی‌های سوپر ماریو هم به کرات حضور داشته و بازیکنان از بازی با این شخصیت لذت برده‌اند بنابراین این کاراکتر توانسته طرفداران زیادی پیدا کند که به نفع فیلم خواهد بود. حاکم ساراسالند ثابت کرده که شخصیت فوق‌العاده‌ محبوبی است و می‌تواند در کنار هلو به ماجراجویی‌های خارق‌العاده‌ی دور و دراز برود.

۹. باوزر جی آر

برادران سوپر ماریو

با توجه به اینکه حضور پدر باوزر جی آر در این فیلم تایید شده این احتمال وجود دارد که مخاطبان شاهد حضور او نیز در فیلم باشند. البته ممکن است که او نقش بسیار کوچکی را بر عهده داشته باشد و فقط در یکی دو سکانس ظاهر شود.

باوزر جی آر که در سال ۲۰۰۲ در سوپر ماریو سان شاین برای اولین بار ظاهر شد، بعد از آن در بسیاری از بازی‌ها حضور پیدا کرد و در برخی از آن‌ها، نقش شرور داستان را بر عهده داشت. با توجه به اینکه باوزر معمولا همه جا در کنار پسرش حضور دارد، این احتمال وجود دارد که ما در فیلم «برادران سوپر ماریو» شاهد حضور باوزر جی آر هم باشیم.

۱۰. ویگلر

برادران سوپر ماریو

ویگلرهای هزارپا شکل از دیرباز تا کنون یکی از گونه‌های ماریو هستند که طرفداران زیادی دارند. هر چند حضور آن‌ها در بازی‌ها چندان به چشم نمی‌آید اما در کل نقش پررنگی را در این فرنچایز بر عهده داشته‌اند. آن‌ها برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ در دنیای سوپر ماریو ظاهر شدند و از آن زمان، تاکنون محبوبیت بسیار بالایی را کسب کرده‌اند.

به‌علاوه یکی از ویژگی‌های ویگلرها که بر محبوبیت آن‌ها افزوده این است که آن‌ها می‌توانند به سرعت ظاهر خود را تغییر دهند و در هنگام عصبانیت بسیار خطرناک‌تر می‌شوند و همین موضوع باعث می‌شود که به کاراکترهای جالب‌تری برای این فیلم تبدیل شوند. البته اگر قرار باشد که آن‌ها در فیلم ماریو ظاهر شوند، بعید است که جزو بخش اصلی داستان باشند، اما قطعا طرفداران از حضور آن‌ها در این فیلم به وجد خواهند آمد و این همان چیزی است که دست اندرکاران فیلم می‌خواهند.

منبع: screenrant

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. علیرضا

    وجدانا منم باید توی انیمیشن ماریو باشم اونم بعنوان اولین گیمری که به بازی ماریو معتاد شده بودم و شبی نبود که به خوابم نیاد و توی خواب باهاش میرفتم قارچ میخوردیم و لاکپشت سر (sor) میدادیم و… باور کنین چنان غرق بازی میشدم که هیچ اتفاقی در اطرافمو حس نمیکردم و بمعنای واقعی چت میکردم رو بازی.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما