آیا سریال «پسران» با فصل پنجم به اتمام خواهد رسید؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
فصل پنجم سریال پسران

بارها اعلام شده که سریال محبوب «پسران» پس از پنج فصل به پایان خواهد رسید و این طبق گفته‌ی خالق سریال، اریک کریپکی است که پیش از سریال «پسران»، سریال «سوپرنچرال» را خلق کرده بود که یکی از بهترین سریال‌های فراطبیعی تاریخ تلویزیون است. او در مصاحبه‌ای در مورد اتمام در فصل پنجم سریال «پسران» گفته که خوشحال است که بالاخره می‌تواند یک داستان را در پنج فصل تمام کند. او قبلا تجربه‌ی سریال «سوپرنچرال»، که نزدیک به پانزده فصل ادامه داشت را داشته که پس از مدتی طولانی، بالاخره پخش آن به پایان رسید. ولی به نظر می‌رسد که بیلی بوچر، هیویی کمبل و این گروه ضد سوپرهیرو‌های ما، فقط تا مدتی محدود مهمان ما خواهند بود و با فصل پنجم سریال «پسران» داستان آن‌ها به کلی به پایان می‌رسد.

اتمام داستان «پسران» در بهترین نقطه

بیلی بوچر و هاویی

به گفته‌ی کریپلی، عدد پنج و عدد سه برای فیلمنامه‌نویسان عددی جادویی است؛ بنابراین اینکه به داستان سریال اجازه بدهی که در پنج فصل داستان خود را تکمیل کند، تصمیمی منطقی است. کریپلی در مصاحبه‌ی خود گفت:

“این یک سنت احمقانه در میان فیلمنامه‌نویسان است؛ ولی عدد پنج و سه عددهای جادویی در مبحث نویسندگی هستند. فیلم، سه پرده دارد. اجراهای تلویزیونی پنج بخش هستند. یک جُک معمولا در پنج بخش عمل می‌کند. پنج در کل به نظر عدد خوبی می‌آید. به اندازه‌ای که بتوانی داستان را روایت کنی و آن را به اوج خودش برسانی؛ بدون اینکه بیشتر از مقداری که لازم باشد ادامه پیدا کند.”

کریپلی اضافه کرد که اتفاقاتی جذاب در فصل چهار خواهد افتاد که آن را از فصل‌های پیشین متفاوت خواهد کرد و این خبر باعث مشتاق شدن بیشتر طرفدارها برای فصل پنجم سریال پسران شد.

فصل چهارم نشانه‌های پایان سریال را دارد

فصل پنجم سریال پسران

فصل چهارم سریال «پسران» به شکلی طراحی شده که انگار داریم به پایان داستان کلی سریال نزدیک می‌شویم. اریک کیپلی در مصاحبه‌ی خود افزود:

“این بخشی از منطق کار ما بود. هرکسی که فصل چهار سریال را تا آخر تماشا کند، در انتهای آن با خود خواهد گفت: “این طور که پیش رفته، سال بعد تمام خواهد شد؛ نه؟” برای همین ما زمان پایان آن را اعلام کردیم تا مخاطبان همان حس جالب نزدیک شدن به پایان یک داستان را در خود داشته باشند. امیدوارم که این حس در مخاطب ایجاد بشود.”

با اینکه فصل پنجم سریال «پسران» به عنوان پایان این مجموعه عمل خواهد کرد، بدین معنا نیست که لزوما جهان داخل سریال نیز به پایان خواهد رسید. سریال «نسل وی» که در دنیای سریال «پسران» رخ می‌داد و در مورد دانشجو‌هایی با قدرت‌های ماورایی بود، تائید ساخت فصل دوم خودش را نیز گرفته است. همچنین یک مجموعه‌ی انیمیشنی نیز با محوریت دنیای این سریال در گذشته ساخته شده است و ممکن است که دنباله‌ای نیز داشته باشد. کریپلی در نهایت افزود:

“داستان پسران ادامه نخواهد یافت؛ ولی اگر شانس داشته باشیم، داستان «نسل وی» را ادامه خواهیم داد و احتمالا چند پروژه‌ی دیگر نیز در دست داریم که می‌توانیم آن‌ها را شروع کنیم. ولی داستان گروه پسران در فصل پنجم به اتمام خواهد رسید.”

با توجه به سابقه‌ی این سریال، بسیاری مطمئن هستند که پایان سریال چیزی کمتر از خارق‌العاده و به‌یادماندنی نخواهد بود؛ و اینکه آیا در انتهای فصل پنجم سریال «پسران»، انسان‌های عادی پیروز خواهند بود یا سوپرهیروهای فاسد، غیر قابل حدس است و باید تا اتمام این سریال برای گرفتن پاسخ این سوال صبر کنیم.

منبع: looper

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما