انیمه‌ی توم ریدر خط داستانی سه‌گانه‌ی جدید را به بازی‌های کلاسیک پیوند می‌دهد

۱۰ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
توم ریدر قدیم در مقابل توم ریدر جدید

با وجود گذشت بیش از ۲۵ سال از بازی‌های توم ریدر، لارا کرافت همچنان به ماجراجویی ادامه می‌دهد و به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها قصد بازنشستگی ندارد. مدتی پیش بود که ساخت انیمه‌ای از توم ریدر با صداپیشگی هایلی آتول، به دست شرکت لجندری برای نتفلیکس تایید شد. حال اطلاعات جدیدی از این انیمه منتشر شده است.

علی‌رغم اینکه نسخه‌ی ریبوت‌شده‌ی سال ۲۰۱۳ به پیشینه‌ی شخصیت لارا کرافت می‌پردازد و در دنباله‌ها داستان او را در راه تبدیل شدن به یک مهاجم مقبره روایت می‌کند، با این حال احساس می‌شود که این بازی‌ها در دنیایی دیگر از نسخه‌های کلاسیک این سری جریان دارند. نتفلیکس این هفته اعلام کرد که انیمه‌‌ی آتی توم ریدر امیدوار است با گردآوری این دو نمایش متفاوت از خانم کرافت در یک بازه‌ی زمانی، این شکاف به وجود آمده را پر کند. این انیمه ابتدا در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ در کنار انیمه‌ی جزیره‌ی جمجمه معرفی شد.

تاشا هیوئو، تهیه‌کننده‌ی اجرایی و سرپرست گروه نویسندگی، توضیح می‌دهد که نتفلیکس و تیم کریستال داینامیکس سخت در تلاش هستند تا جدول‌های زمانی را برای مجموعه انیمیشن بهم مرتبط کنند. او می‌گوید:

انیمه‌ی توم ریدر از شرکت لجندری و نتفلکیس، برخی از اولین گام‌ها را به سمت پیوند دادن این بازه‌های زمانی به طرفدارانی مانند من و شما ارائه می‌دهد. ما از سه‌گانه‌ی بقا (سه نسخه‌ی جدید) عبور می‌کنیم و لارا را در سفری به اولین بازی توم ریدر همراهی خواهیم کرد.

سه‌گانه‌ی جدید توم ریدر

به عنوان بخشی از این روند، هیوئو دو شخصیت را معرفی کرد که به انیمه راه می‌یابند. ارل بایلون، بازیگر نقش جونا مایاوا که در سه‌گانه‌ی جدید حضور داشت، دوباره نقش خود را در این انیمه بازی خواهد کرد. از طرفی آلن مالدونادو بازیگر نقش زیپ است. شخصیتی که در بازی‌های قدیمی‌تر توم ریدر مانند Chronicles و Underworld حضور داشت.

جالب است که ببینیم این تلاش برای اتحاد بازه‌های زمانی مختلف چگونه انجام می شود. لارا کرافت در بازی‌های کلاسیک، با ظاهری متفاوت یک قهرمان بازی‌های ویدیویی در دهه‌ی ۹۰ میلادی بود. احیای این سری توسط کریستال داینامیکس در سال ۲۰۱۳، کنار گذاشتن آن شخصیت بود و لارا را به عنوان زنی سرسخت‌تر و شجاع‌تر ترسیم می‌کرد که کاملا ناآماده به طلسم‌های مرگ‌آور روی می‌آورد.

انیمه‌هایی که توسط پاورهاوس برای نتفلکیس ساخته شده‌اند

انیمه‌هایی که توسط پاورهاوس برای نتفلکیس ساخته شده‌اند.

انیمه‌ی توم ریدر در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد اما خبرهایی از عرضه در سال ۲۰۲۳ شنیده می‌شود. نتفلکیس با داشتن سابقه‌ی ساخت انیمه‌های با اقتباس از دوتا و سری کسلوینیا که عالی عمل کرد، امیدوار است که بتواند این بار تصویر متفاوتی را از لارا کرافت به نمایش بگذارد. جالب است بدانید که استودیوی سازنده‌ی این انیمه، پاورهاوس است که ساخت انیمه‌ی کسلوینیا را نیز برعهده داشته و به تازگی قراردادی را با نتفلکیس امضا کرده است.

منبع: PC GAMER

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه