ب‌ام‌و M8؛ میهمان ویژه نمایشگاه خودرو ژنو

۴ شهریور ۱۳۹۸

نمی‌شود کسی از طرفداران پروپاقرص ب‌ام‌و باشد ولی سری ۸ را نشناسد؛ همان اسطوره دوست‌داشتنی، همان آلمانی مغرور و همان باواریایی قدرتمند. در جریان نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۸ با مدل جدید ب‌ام‌و M8 حاضر شده است.

همه چیز از سال ۱۹۸۹ شروع شد. در نمایشگاه خودرو فرانکفورت، ب‌ام‌و با یک کوپه جذاب در مراسم حاضر شد و با طراحی ساده ولی چشم‌نواز سری ۸ با قلب عاشقان خود بازی کرد. خودرویی با طراحی چراغ مخفی که تولیدش تا سال ۱۹۹۹ ادامه داشت و بعد آن به تاریخ پیوست.

بیشتر بخوانید: چرا ب‌ام‌و سری ۸ تبدیل به یک اسطوره تکرارنشدنی شد؟ (عکس + فیلم)

البته نه، ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود؛ چراکه ب‌ام‌و خواسته با مدل جدید سری ۸، نام اسطوره خود را دوباره زنده کند. این خودروساز آلمانی با یک ماشین اسپرت و طراحی خشن در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۸ حاضر شده است. زبان طراحی ب‌ام‌و کاملا مدرن‌تر از هر وقتی شده و روی بدنه، خطوط منحنی زیادی دیده می‌شود تا جلوه‌ی عضلانی به این آلمانی دوست‌داشنی دهد.

ب‌ام‌و با M8 خواسته تا با ساخت این ماشین، نام سری محصولات M را از حالت اسپرت به لوکس هم تبدیل کند. پیش از این هم، اخبار و مقالات متنوعی در مورد این باواریایی هیجان‌انگیز برایتان منتشر کردیم. مثلا گفتیم که M8 احتمالا به یک موتور ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴.۴ لیتر مجهز به سامانه تویین‌توربو راهی بازار می‌شود. نظر شما درمورد دستاورد جدید ب‌ام‌و چیست؟

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علیرضا خردمند

    ب ام و خودروی خوب نمیسازه نمیسازه ؛ وقتی هم که میسازه یه خودرویی میسازه که مرسدس بنز و آیودی و پورشه و کادیلاک و … هیچ حرفی جلوش برای گفتن ندارن…
    بیخود نیست که رولز رویس و مینی ورشکسته رو به جایی رسونده که از آمریکا و چین و انگلیس و روسیه براش سر و دست میشکنن…

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه