مستند جنگ ستارگان ۵ پس از دهه‌ها کشف شد

طرفداران مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان کم و بیش روی این موضوع توافق دارند که به جرات باید لقب بهترین فیلم این مجموعه را به The Empire Strikes Back اعطا کرد. در چند دهه‌ای که از اکران این فیلم می‌گذرد، طرفداران جنگ ستارگان از مستندی گمشده درباره‌ی ساخت این فیلم صحبت می‌کردند؛ مستندی که تصور می‌شد دیگر وجود ندارد و از بین رفته است. این مستند جنگ ستارگان هفته‌ی گذشته در یک غافلگیری از یوتیوب سر درآورد.

مستند جنگ ستارگان اخیرا کشف و در یک مزایده برای فروش گذاشته شده بود.

مستند The Making of the Empire Strikes Back درباره‌ی موضوع‌های مختلفی صحبت می‌کند؛ از جلوه‌های ویژه و شگفت‌انگیز فیلم برای ساخت مبارزه‌ی افتتاحیه‌ی فیلم گرفته تا نظر بازیگران معروف جنگ ستارگان مثل مارک همیل، هریسون فورد و کری فیشر درباره‌ی مراحل ضبط فیلم.

در کنار نمایش صحنه‌های بسیار جالبی از ضبط فیلم، از بازیگران و کارگردان فیلم The Empire Strikes Back یعنی «ایروین کرشنر» هم جملات بسیار جالبی می‌شنویم. مستند The Making of the Empires Strikes Back به خوبی تلاش‌های افراد برای به تصویر کشیدن دیدگاه خلاقانه و علمی-تخیلی این فیلم را پیش از ظهور جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوتری نشان می‌دهد.

خبرگزاری «جدای نیوز» که روی مجموعه‌ی جنگ ستارگان و اتفاقات حول آن تمرکز دارد، نوشته است که این مستند اخیرا کشف و در یک مزایده برای فروش گذاشته شده بود. خریدار این مستند هم آن را تمام و کمال در یوتیوب آپلود می‌کند.

ما هم یک بار دیگر آن را آپلود می‌کنیم تا از حفظ آن مطمئن شویم. می‌توانید در بالا مستند The Making of Empire Strikes Back یا همان جنگ ستارگان ۵ را ببینید.

شاید بپسندید: پشت صحنه‌ی Star Wars: The Last Jedi را ببینید

منبع: YouTubeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما