گفت‌وگو با مدیر پروژه رصدخانه ملی ایران؛ غول‌های قفقاز (فصل ۲ راه شیری – قسمت آخر)

۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

در پایان فصل دوم برنامه «راه شیری» به ارمنستان سفر کردیم و از رصدخانه اخترفیزیک بیوراکان بازدید کردیم. در این مجموعه رصدخانه ۱۲ سازه تلسکوپی وجود دارد و بزرگترین رصدخانه فعال در منطقه است.

در ابتدای این برنامه همسفران این سفر ماجراجویانه از تجربه سفر خود می‌گویند و در ادامه گفت‌و‌گوی سیاوش صفاریان‌پور را با مدیر پروژه رصدخانه ملی ایران که زیر گنبد یکی از رصدخانه‌های بیوراکان انجام شد را تماشا می کنیم.

با پخش این قسمت از برنامه فصل دوم راه شیری نیز به پایان می‌رسد. برای دیدن تمام قسمت‌های برنامه‌ی راه شیری می‌توانید به صفحه ویژه برنامه راه شیری مراجعه کنید.

اگر از تماشای راه‌ شیری لذت می‌برید، تماشای آن را به دوستان خود نیز پیشنهاد کنید.

دیدگاه شما

۸ comment
 1. Avatar امیر

  پس جایزه ها چی شد.

 2. Avatar mm85

  فکر میکردم قسمت قبل قسمت آخره فهمیدم این قسمت آخره بهترین خبری ممکن ????????????????

 3. Avatar نیلوفر

  سلام، راه شیری در سال آینده نیز ادامه دارد؟ لطفا با گفتن خبر تاریخ شروع فصل سوم آن ما را خوشحال کنید.

 4. Avatar عباس

  سلام خدا قوت به اقای صفاریان پور و همکارانشون.امیدوارم این برنامه ادامه داشته باشه…تنها خواهشی که دارم اینه اسمان شب رو دوباره از سر بگیرید اخه کلی باهاش خاطره دارم

 5. Avatar محسن

  به امید شروع فصل جدید

 6. Avatar احمد گنجی

  سلام بر جناب صفاریان پور و همکاران گرامی ایشان. کار ارزشمند و فاخرتان ستودنی است. فقط یک گله دارم و آن اینکه ای کاش مصاحبه با دکتر خسروشاهی را در بیرون رصدخانه انجام میدادید. پژواک صدا در داخل گنبد، بسیار آزاردهنده است. با عرض پوزش و تشکر.

 7. Avatar راه شیری

  خواهشا فصل3 رو هم تولید کنید اگر فروشی هم باشه ما میخریم فقط برنامه رو ادامه بدید و لطفا اگر آقای صفاریان پورصفحه شخصی در اینستا داره بگید

 8. Avatar مهران

  سلام لطفا فصل سوم رو هم بسازید
  ایا ادامه داره؟؟؟