فیدیبوک روانه بازار شد!

مهسا علی‌طلب ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

سلام. بالاخره انتظار برای کتاب‌خوان‌ها به پایان رسید و فیدیبوک مجددا روانه بازار شد.
فیدیبوک یک کتابخوان الکترونیک است که به بیش از ۳۰ هزار عنوان کتاب دسترسی دارد و به صورت کامل از زبان فارسی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند و امکان کتاب خواندن در هر شرایطی رو برای شما فراهم می‌کند.
فیدیبوک مثل تمام کتابخوان‌ها از تکنولوژی e-ink استفاده می‌کند که باعث می‌شود تجربه کتاب خواندن شبیه به کتاب‌های کاغذی باشد.
سری جدید این کتابخوان از لحاظ سخت افزاری و فنی هیچ تغییری نداشته اما به لحاظ نرم‌افزاری به‌روز رسانی‌های زیادی داشته که کیفیت مطالعه و لذت خوندن کتاب رو بیشتر می‌کند.

این قابلیت که می‌توانید صفحه نمایش را با نور محیط تنظیم کنید و حتی نوع و سایز فونت کتاب‌ها را خودمان انتخاب کنیم، این کتابخوان را به جذاب‌ترین کتابخوان برای کاربران فارسی فارسی زبان تبدیل کرده است. اگر حمل و نقل کتاب کاغذی برای شما مشکل است. اگر به دنبال کتابخوانی هستید که زبان فارسی رو پشتیبانی می‌کند و اگر میخواهید با پول کمتر کتاب بیشتری بخوانید، فیدیبوک برای شما ساخته شده است.

شما می‌توانید از همین لحظه این کتابخوان را از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا سفارش دهید. کتاب‌ خواندن در این کتابخوان تجربه خاص و دلچسبی دارد که با نیازهای این روزهای ما همخوان است. این کتابخوان دیجیتال به راحتی می‌‌تواند روزی چند ساعت ما را از موبایل و تبلتمان بی‌نیاز کند. مهم نیست چند سال دارید، فیدیبو برای اینکه بتواند تمام مخاطبان خود را راضی کند منوهای این کتابخوان را بسیار شفاف و روان طراحی کرده ‌است؛ کاربر فارسی زبان خیلی راحت می‌تواند در آن گشت و گذار ‌کند. ابعاد کوچک و خوش‌دست آن با وزن ۱۹۰ گرم، باعث شده محدودیتی برای پیدا کردن جا برای آن نداشته باشیم.

از شما دعوت می‌کنیم با ما همراه باشید تا نگاه نزدیکی به کتاب‌خوان فیدیبوک داشته باشیم.

خرید کتابخوان فیدیبوک از دیجی‌کالا خرید کتابخوان فیدیبوک با اعتبار ۱۰۰ هزار تومانی از دیجی‌کالا
برچسب‌ها :
دیدگاه شما