کوچینگ و توسعه مهارت‌های فردی چگونه به موفقیت کاری شما کمک می‌کند؟

میثم نوایی ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

هیچ‌کدام از ما در زندگی شخصی و کاری انسان‌های بدون نقص و اشکالی نیستیم اما تفاوت اصلی افراد برای دست‌یابی به موفقیت در چگونگی شناخت نقاط ضعف و قوت خویشتن است.

در گفت‌وگوی امروز به سراغ مردی رفته‌ایم که بسیاری از ما مستقیم و غیرمستقیم با برخی نوشته‌ها و پادکست‌های او آشنا هستیم. امروز میزبان امیر مهرانی نویسنده وبلاگ the coach هستیم که کار اصلی‌اش کوچینگ است!

او در معرفی خودش می‌گوید:

زیاد فکر می‌کنم، دوست دارم کشف کنم و معمولا نتیجه‌ی کشفیاتم را به نوشته، دوره‌‌ و کارگاه‌ آموزشی تبدیل می‌کنم. در یک کلام از این‌که کمک کنم افراد قدم به قدم در مسیر تحول مثبت پیش‌بروند و تغییراتی که می‌خواهند را در زندگی ایجاد کنند لذت می‌برم. عنوان کار من کوچینگ است.

معمولا پشت سر مدیران می‌ایستم، به‌ حرف‌هاشان گوش می‌دهم، ازشان سوال می‌پرسم و کمک می‌کنم با دیدن روند تفکرات خودشان، بهتر تصمیم بگیرند.

همین‌طور در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی هم کمک می‌کنم تا شرکت‌کنندگان عمیق فکر کنند و بتوانند تغییر مثبت ایجاد کنند.

اگر شما هم دنبال افزایش مهارت‌های فردی خود در کار، تحصیل و زندگی شخصی هستید، همراه ما در این ویدیوکست باشید و البته منتظر نظرات شما هم هستیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar Iman

  خسته نباشید. گفتگوی آموزنده ای بود. فقط لطفا آدرس وبلاگ ایشون رو هم قرار بدید.

 2. Avatar مهدی جوان

  سلام و ممنونم از این کلیپ واقعا جالب بود و البته متاسفانه کم توجهی مردم به دلیل توجیه نشدنشون نسبت به کوچینگ و یکی از نیاز های هر فرد برای موفقیت توی هر عرصه ای که هست از دانش آموز بگیر تا کاسب و مدیر ، کارمند ، کارگر و…. همه نیاز به کوچینگ دارن

  خداروشکر که منم کوچ دارم و حتما پیشنهاد میکنم وقت بزارید و این ویدئو رو ببینید و از کوچینگ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  موفق باشید

 3. Avatar سید مصطفی جاویدحسینی

  خیلی خوب بود. ممنون. یادگیری ها و نکات خوبی برای من داشت. لطفا گفتگوهای بیشتری با امیر عزیز داشته باشین.