۴ تا عادت روتین برای شروع یک روز خوب! (فرمول قسمت ۳۳)

تارا قهرمانی ۲۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

اگه باید هر روز صبح زود برای رفتن به محل کار، دانشگاه یا مدرسه از خواب بیدار شوید و این کار برای شما خسته کننده و سخت شده؛ ایجاد چند عادت روتین صبحگاهی می‌تواند به شما کمک کند. در این قسمت از برنامه فرمول، ۴ عادت صبحگاهی مفید برای شروع یک روز خوب را که متخصصین به همه توصیه و افراد موفق زیادی از آن‌ها پیروی می‌کنند به شما یاد می‌دهیم.

۱. هرگز بی‌خیال صبحانه نشوید!

گزینه‌های زیادی برای داشتن یک صبحانه‌ی سریع وجود دارد؛ مثل آماده کردن یک ساندویچ کوچک یا خیس کردن پرک جو دوسر از شب قبل برای داشتن یک صبحانه‌ی سالم و سرشار از فیبر!

۲. برای شروع یک روز خوب صبح‌ها کمی عرق بریزید!

حتی ۱۵ دقیقه دراز نشست، شنا، یوگا یا دمبل زدن، می‌تواند به افزایش متابولیسم بدن کمک و شما را سرحال و با روحیه کند. حتی می‌توانید ۱۵ دقیقه از مسیر خود تا محل کار را سریع پیاده‌روی کنید.

۳. صبح‌ها زودتر بیدار شوید و برای خودتان وقت بگذارید!

ساعت‌ را طوری تنظیم کنید که وقت کافی برای حداقل ۱۵ دقیقه ورزش، یک دوش سریع و دم کردن یک لیوان چای یا قهوه داشته باشید. خیلی مهم است که صبح‌ها کمی زمان بگذارید و به خودتان برسید.

۴. برای خودتان هدف روزانه مشخص کنید!

عادت‌ها یا روتین صبحگاهی افراد موفق از شب قبلشان شروع می‌شود. آن‌ها سه یا چهار کاری که باید در روز بعد انجام بدهند تا به هدف‌های زندگی‌اشان یک قدم نزدیک‌تر شوند را از شب قبل در موبایل یا دفترچه خود یادداشت می‌کنند.

این کارهای روتین برای کسانی که صبح‌ها دنبال یک دلیل محکم برای بیدار شدن از خواب و شروع یک روز خوب هستند، بسیار مؤثر است.

بیشتر بخوانید:
۱۰ روش پیدا کردن انگیزه برای ورزش صبحگاهی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما