۷ بازی جذاب برای سرگرم کردن همه در دورهمی و مهمانی

مهمانی، دورهمی و گپ زدن با دوستان به اندازه‌ی کافی سرگرم‌کننده و دوست داشتتی است، اما چه چیزی می‌تواند کمک کند تا بیشتر خوش بگذرانیم؟ درست است، بازی‌های گروهی. بازی کردن در کنار دوستان همیشه ما را به حال‌وهوای کودکی می‌برد و باعث می‌شود از لحظات‌مان نهایت لذت را ببریم. این بازی‌ها می‌توانند یک اسم و فامیل ساده یا حتی گل یا پوچ باشند، اما ساعت‌ها صدای خنده‌ی ما را به آسمان برسانند.

در ویدیوی بالا، ۷ بازی گروهی سرگرم‌کننده و بسیار جالب برای مهمانی‌ها آموزش داده شده است که در اینجا هم لیست آن‌ها را می‌بینید:

  1. استیکر و دنبال‌کننده
  2. من کی هستم؟!
  3. تلفن تصویری
  4. بطری و کارت‌ها
  5. تماس پستی
  6. پرتقال‌ها
  7. دوست داشتن و دوست نداشتن

این بازی‌ها ساده هستند و تقریبا برای انجامشان به وسیله‌ی خاصی نیاز ندارید. شاید گاهی به نظرتان بازی گروهی خیلی جذاب نباشد، شاید فکر کنید که بزرگسالان نباید مثل بچه‌ها بازی کنند و این کارها برای سن شما خوب نیست. اما اشتباه می‌کنید! بازی در هر سنی باعث ایجاد شادی و نشاط می‌شود. در حین بازی گروهی نه‌تنها می‌توانید مثل زمان کودکی یارکِشی کنید و برای تیم مقابل کُری بخوانید، بلکه به بدنتان کمک می‌کنید تا هورمون شادی بیشتری ترشح کند.

دوپامین، سروتونین و اندورفین هورمون‌های شادی‌ای هستند که در زمان فعالیت‌های دوست داشتنی و شاد ترشح می‌شوند. ورزش یکی از راه‌های تقویت ترشح این هورمون‌ها است و بازی، یک راه دیگر. ترشح این هورمون‌ها علاوه بر ایجاد احساس رضایت از خود، خوشحالی و رضایت از زندگی باعث کاهش درد، تنظیم خواب و تنظیم اشتها می‌شود. همچنین تقویت حافظه و افزایش توانایی یادگیری از دیگر مزایای ترشح این هورمون‌ها است. پس بازی‌ها را دست کم نگیرید.

حتما نیازی نیست که در یک مهمانی یا جمعی شلوغ حضور داشته باشید تا بازی کنید، شما می‌توانید در تعطیلات پیش رو هر روز با اعضای خانواده این بازی‌ها را انجام دهید. مثلا بازی «من کی هستم» را می‌توانید ۲ نفری هم انجام دهید. پس تنبلی را کنار بگذارید، از چارچوب‌های سفت و سخت بزرگسالی گذر کنید و همین امروز بازی و سرگرمی را در خانه‌ی خود شروع کنید.

اگر هم از آن دسته افرادی هستید که نوروز امسال به مسافرت می‌روید، تمام شرایط برای بازی‌های گروهی مهیا است. در دل طبیعت یک ساعتی را با هم‌سفرانتان بازی کنید تا ببینید چقدر بیشتر از قبل سرحال و پرانرژی می‌شوید. سرگرمی‌های گروهی خیلی بیشتر از این ۷ مورد است که در این ویدیو آموزش داده شده است. اگر شما هم بازی گروهی سرگرم‌کننده‌ای می‌دانید که با انجام آن حسابی سرحال می‌شوید برای ما در قسمت کامنت‌ها بنویسید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما