۱۲ تمرین ورزشی که در ۷ دقیقه می‌توانید انجام دهید

۱۳ فروردین ۱۴۰۱

همه می‌دانیم که ورزش کردن با خود سلامتی به همراه دارد اما آیا حداقل و حداکثر زمان مفید ورزش کردن مشخص است؟ همه‌ی ما افرادی را دیده‌ایم که روزانه چند ساعت به طور جدی ورزش می‌کنند و بدنی ورزیده و عضلانی دارند. همیشه با خودمان فکر کرده‌ایم که برای ورزش کردن باید حداقل ۱ ساعت زمان خالی داشته باشیم و در غیر این صورت فعالیت بدنی فایده‌ای ندارد. همچنین معمولا اینطور تصور می‌شود که اگر در جایی غیر از باشگاه ورزشی تمرین کنیم به نتیجه‌ی دلخواه نمی‌رسیم.

امروز وقت آن رسیده که تمام این تصورات را دور بریزید و برای سلامتی، کاهش وزن و تناسب اندام اولین قدم را بردارید. با روزی ۷ دقیقه ورزش خانگی ساده هم می‌‌توانید بدنی سالم و متناسب داشته باشید. باور کردن آن کمی سخت است اما این موضوع کاملا واقعی است. در این ویدیو ۷ دقیقه تمرین سبک، مناسب برای انجام دادن در خانه آموزش داده شده است اگر هر روز آن‌ها را انجام دهید مطمئن باشید به زودی تاثیرات آن را خواهید دید.

اولین اصل در تمرینات ورزشی پایبند بودن به برنامه و تداوم آن است. باید ورزش کردن را به یک عادت روزانه تبدیل کنید و هیچ وقت آن را ترک نکنید. اینطور فکر کنید که ورزش هم مثل غذا خوردن و نفس کشیدن از اصول اولیه‌ی زندگی و زنده ماندن است پس باید هر روز آن را در برنامه‌تان داشته باشید. حتی اگر روزی به پیاده‌روی می‌روید، نباید برنامه‌ی اصلی ورزش خود را حذف کنید چون ذهن شما بی‌دلیل از برنامه خارج می‌شود و ممکن است بعد از چندین بار حذف، این موضوع به عادت تنبلی تبدیل شود.

بهترین زمان برای ورزش کردن صبح‌ها است اما اگر فکر می‌کنید انجام آن برایتان سخت است عصرها تمرین کنید. البته فراموش نکنید که زمان تمرین نباید به زمان خواب نزدیک باشد و باید حداقل ۲ ساعت با هم فاصله داشته باشند. پس ورزش خانگی را دست کم نگیرید، هر روز ۷ دقیقه ورزش کنید و سلامتی خود را تضمین کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه