تریلر بخش پایانی فصل آخر حمله به تایتان را تماشا کنید

کرانچی‌رول در آستانه‌ی پخش قسمت‌های پایانی فصل آخر «حمله به تایتان» (Attack On Titan) تریلر جدیدی از این انیمه سریالی منتشر کرده که به مبارزات مهم و جذاب قسمت‌های پیش رو می‌پردازد.

فصل نخست سریال حمله به تایتان در سال ۲۰۱۳ روی آنتن رفت و با موفقیت‌هایی فراتر انتظارات مواجه شد. سریال واقعا یک حماسه‌ی باشکوه در وصف فداکاری، تلاش و مقاومت است. این اثر در زیرلایه‌های خود نیم‌نگاهی به مضامین فلسفی و مهمی همچون مرگ، غریزه وحشی‌گری انسان و جایگاه بشر در جهان هستی دارد. هرچه سریال جلوتر رفت، قدرت زیرمتن‌ها در فیلم‌نامه بیشتر شد و از سویی دیگر سازندگان از توجه به شخصیت‌پردازی و روایت داستان به شکلی شوکه‌کننده و جذاب نیز غافل نشدند و این عوامل در کنار یکدیگر حمله به تایتان را به یکی از قابل توجه‌ترین انیمه‌های چند سال اخیر تبدیل کردند.

حالا حمله به تایتان به ایستگاه پایانی رسیده و تنها سه قسمت از فصل آخر آن باقی مانده است. پخش فصل چهارم حمله به تایتان از آذرماه آغاز شد و تا به امروز ۱۴ قسمت از آن روی آنتن رفته و قسمت پایانی آن ۸ فروردین ۱۴۰۰ (۲۸ مارس ۲۰۲۱) پخش می‌شود. به همین خاطر کرانچی‌رول، توزیع کننده این سریال در آمریکا آخرین تریلر آن را منتشر کرده که به مبارزات نفس‌گیر و جذاب قسمت‌های آخر می‌پردازد.

سریال داستان انسان‌ها در مقطعی نامشخص از تاریخ است؛ آن‌ها درگیر موجوداتی غول‌پیکر به‌نام تایتان‌ها شده‌اند؛ تایتان‌ها خاستگاه مشخصی ندارند، اندام تناسلی ندارند و غذای دلخواه‌شان انسان‌ها هستند. به همین دلیل بشر که متوجه شده راهی برای مقابله با این موجودات عجیب و بی‌رحم ندارد، خود را درون سه دیوار بزرگ پنجاه متری پنهان کرده تا از شر تایتان‌ها دور باشد. اما ظهور یک تایتان غول‌پیکر شصت‌ متری، همه‌چیز را به هم می‌ریزد و دوباره این نبرد نابرابر آغاز می‌شود.

منبع: Screenrant

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. hamid

    الان کجای این تریلر قسمتهای پیش رو نشون داد؟! یعنی نویسنده محترم حتی قبل از گذاشتن این مطلب یکبار چک نکرده که تماما مبارزات قسمت ۱۰ تا ۱۲ بود؟؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما