بررسی پودر وی پروتئین آقایان بایوکس؛ یک عضله‌ساز خوشمزه

۷ اسفند ۱۴۰۲

این مکمل یکی از جذاب‌ترین مکمل‌های موجود در بازار ایران است. با بررسی پودر وی پروتئین آقایان بایوکس می‌بینید که هر بسته شامل ۷۵ سرو ۳۰ گرمی است که به صورت ساشه‌ای و در سه طعم ارائه شده است.

پودر وی پروتئین آقایان بایوکس -2250 گرم

طعم‌های ساشه‌ها شامل وانیل، موز و شکلات توت‌فرنگی می‌شود و از هر طعم ۲۵ ساشه در بسته‌بندی اصلی وجود دارد که واقعا هم خوشمزه هستند. در هر ساشه حدودا ۸۰% پروتئین، ۲۵ کیلو کالری، یک گرم کربوهیدرات و ۲ میلی‌گرم ویتامین B6 وجود دارد. همراه با این محصول یک شیکر هم به عنوان هدیه برای شما ارسال می‌شود. پس اگر دوست دارید عضله سازی و ریکاوری خوبی داشته باشید این مکمل گزینه‌ی خوبی برای انتخاب است.

برای آشنایی بیشتر با این محصول پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بررسی پودر وی پروتئین آقایان بایوکس را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه