معرفی کتاب بدون فیلتر؛ چطور اینستاگرام به پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد؟

کتاب «بدون فیلتر» با نام کامل «بدون فیلتر: اینستاگرام چگونه اینستاگرام شد» توسط رسول فیروزی و تهمینه نصراللهی منتشر شده است و انتشارات مون آن را به بازار عرضه کرده. کتاب را سارا فرایر نوشته که سال ۲۰۲۰ برنده‌ای جایزه‌ی فایننشال تایمز با همین کتاب شد. نشریات زیادی از جمله فورچون و اکونومیست به این کتاب لقب بهترین کتاب سال را دادند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بر تعداد کاربران اینستاگرام روز به روز افزوده می‌شود و در حال حاضر چیزی نزدیک به یک میلیارد نفر کاربر این شبکه‌ی اجتماعی هستند. سارا فرایر در این کتاب داستانی ناگفته را روایت می‌کند که در آن مشخص می‌شود چطور اینستاگرام تبدیل به پدیده‌ی فرهنگی دهه‌ی اخیر شد. ما برای نشان دادن سلایقمان از چیزهای مختلف عکس می‌گیریم و ‌آن‌ها را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذاریم. از زمان به وجود آمدن اینستاگرام در سال ۲۰۱۰ رابط کاربری سرگرم‌کننده‌ی آن تخیلات همگان را فعال کرده است. حالا دیگر اینستاگرام تبدیل به بخشی از سبک زندگی افراد شده است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که از لحظات زندگی‌تان در اینستاگرام عکس می‌گذارید برایتان جالب خواهد بود که چطور این شبکه‌ی اجتماعی به نرمی بخش زیادی از زندگی و زمان شما را تسخیر کرده است. سارا فرایر در این کتاب به سوالات جالبی درباب اینستاگرام پاسخ می‌دهد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید کتاب


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما