معرفی اپلیکیشن ویرایش ویدیو LumaFusion (قسمت سوم: اعمال تغییرات روی ویدیو)

۵ دی ۱۴۰۰

اگر به خاطر داشته باشید، در قسمت اول و دوم سری ویدیوهای آشنایی با اپلیکیشن LumaFusion به امکانات کلی این نرم‌افزار و سپس ویژگی فوق‌العاده کاربردی تایم‌لاین آن پرداختیم. اما حالا و در قسمت سوم نوبت به آن رسیده که روش‌های مختلف اعمال تغییرات روی ویدیو با این نرم‌افزار را همراه با همدیگر یاد بگیریم.

اپلیکیشن LumaFusion امکانات بسیار زیادی برای دستکاری و ویرایش ویدیو در اختیارتان قرار می‌دهد به طوری که اگر روی آن مسلط شوید، می‌توانید خروجی‌هایی تحویل بگیرید که کاملا با خروجی‌ نرم‌افزارهایی مثل ادوبی پریمیر قابل مقایسه‌اند. حتی شاید بهتر هم باشند.

البته کار با این اپلیکیشن خیلی آسان نیست و نیاز به مهارت دارد. از آنجا که رابط کاربری پر از امکانات متعدد پیش رویتان قرار می‌گیرد، باید در ابتدا با بخش‌های مختلف آشنا شوید تا بتوانید از امکانات LumaFusion به درستی و در جای صحیح استفاده کنید. هدف از ویدیوی امروز ما هم همین است. این که بتوانید از امکاناتی مثل Blending Mode، لرزشگیری یا Stabilization، انواع زوم و… نهایت استفاده را ببرید و ویدیوهای عالی تحویل بگیرید.

صحبت را کوتاه کنیم. برای آشنایی با تغییراتی که می‌توان با اپلیکیشن LumaFusion روی ویدیوها اعمال کرد، تماشای این ویدیوی آموزشی را از دست ندهید. ضمنا خوشحال می‌شویم که نظرتان را در مورد این سری ویدیوها با ما در میان بگذارید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه