بهترین برندهای اسپرسوساز خانگی که باید بشناسید

۵ شهریور ۱۴۰۱

اگر از طرفدارن قهوه باشید، بدون شک با خرید یک دستگاه اسپرسوساز می‌توانید در وقت و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. همان‌طور که می‌دانید، قهوه‌ی اسپرسو، پایه‌ی اصلی اکثر مدل‌های قهوه است؛ بنابراین با خرید اسپرسوساز می‌توانید هر مدل قهوه‌ای که دوست دارید را در خانه و در زمان کمی برای خود تهیه کنید. در این ویدیو قصد داریم درباره‌ی اسپرسوسازهای خانگی و برندهای خوب و معتبر در بازه‌های قیمتی مختلف صحبت کنیم؛ با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

از برندهای محبوبی که در بازار ایران موجود است، می‌توان به برندهای مِباشی، دلونگی، نوا و گاستروبک اشاره کرد. در بازه‌ی قیمتی ۲ تا ۴ میلیون تومان، بهترین دستگاه‌هایی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم، مباشی ۲۰۲۲ و مباشی ۲۰۲۳ هستند. در بازه‌ی قیمتی ۴ تا ۷ میلیون تومان، دستگاه نوا ۱۲۸ و دلونگی ۶۸۵ جز بهترین انتخاب‌ها هستند.

بازه‌ی قیمتی بعدی، ۷ تا ۱۲ میلیون تومان است؛ در این بازی قیمتی دستگاه گاستروبک ۴۲۶۰۶ و گاستروبک ۴۲۷۱۶ که به عنوان اسپرسوساز خانگی یک انتخاب بسیار عالی محسوب می‌شوند. در بازه‌های قیمتی بالای ۱۲ میلیون انتخاب‌های بسیار زیادی وجود دارد؛ شما با توجه به بودجه و نیازی که دارید، می‌توانید دستگاه مناسب خود را انتخاب کنید.

برای بررسی دقیق‌تر انواع اسپرسوسازهای خانگی و برندهای معتبر آن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سهیل

    گاستروبک بودنش به تنهایی خیال منو راحت میکنه:))
    خیلی تاثیر گذار بود.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه