کشف جهان با چشمی دیگر؛ جهان اطرافمان را چطور شناختیم؟

۵ آبان ۱۴۰۰

نیاکان ما داستان‌های فوق‌العاده‌ خیال‌انگیزی در مورد جهان اطراف ما خلق می‌کردند که احتمالا بعضی از آن‌ها را شنیده‌اید. مثلا داستان خوشه پروین که به هفت خواهر تشبیه شده‌اند یکی از مشهورترین این داستان‌هاست که در میان اقوام سرخپوست آمریکای شمالی طرفداران زیادی دارد.

اما واقعیت اینجاست که نوع بشر، جهان اطرافش را از افسانه‌ها نشناخته بلکه تلاش و کوشش هزاران دانشمند و متفکر باعث شده که به شناخت فعلی اندک خود از جهان اطرافمان دست پیدا کنیم. در حقیقت، شناخت واقعی جهان اطراف توسط بشر از زمانی آغاز شد که به علم طیف‌سنجی رسیدیم.

در این ویدیو به تلاش‌های دانشمندان بزرگ در اعصار و قرون مختلف برای شناخت جهان اطراف خواهیم پرداخت. تماشای آن را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar هستی

    خیلی قشنگ بود و پر نکته

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه