بررسی هاب ۷ پورت USB-C باسئوس؛ یک هاب برای گوشی

هاب ۷ پورت USB-C باسئوس در وهله‌ی اول یک هاب برای گوشی است اما در کنار این مشخصه، می‌تواند به عنوان استند موبایل هم انجام وظیفه کند. در این ویدیو به بررسی همین محصول می‌پردازیم.

هاب 7 پورت USB-C باسئوس مدل Docking Station Pro DSP0HWK00001

همانطور که گفتیم، هاب ۷ پورت USB-C باسئوس می‌تواند گوشی را نگه دارد و دور بدنه چند پورت هم تعبیه شده است. از بین این پورت‌ها می‌توانیم به دو پورت USB-A مبتنی بر USB 2، یک پورت USB-A مبتنی بر استاندارد USB 3، درگاه SD، درگاه microSD، پورت HDMI و پورت USB-C اشاره کنیم. همچنین یک پورت USB-C هم وجود دارد که می‌توانید گوشی را به آن وصل کنید و با این کار، تمام این پورت‌ها به پورت اصلی موردنظر وصل می‌شوند.

بر اساس اعداد ارائه شده، پورت USB-C اصلی می‌تواند حداکثر سرعت شارژ ۱۰۰ وات را در اختیار گوشی شما قرار دهد و پورت HDMI هم می‌تواند محتوای ۴K را منتقل کند. البته قبل از خرید باید به این نکته توجه کنید که آیا گوشی شما از قابلیت انتقال تصویر از طریق پورت USB-C پشتیبانی می‌کند یا نه. از طرف دیگر اگر می‌خواهید هاردهای با ظرفیت بالا به گوشی وصل کنید، باید ببینید آیا برای گوشی خود می‌توانید چنین کاری انجام دهید یا نه. زیرا طبیعتا هاب ۷ پورت USB-C باسئوس نمی‌تواند توانایی‌های گوشی شما را تغییر دهد.

از بین نقاط ضعف این هاب، باید بگوییم که بر اساس ادعای مطرح شده، نمی‌تواند شارژ سریع در اختیار گوشی شما قرار دهد. روی هم رفته خرید این محصول را نمی‌توانیم توصیه کنیم زیرا به عنوان یک هاب برای گوشی چندان کاربردی نیست و در این زمینه ضعف‌های مختلفی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا

    آقا چرا همیشه کابل ها را پرت میکنید آن عقب !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما