بررسی پنکه همراه ترمو XD-ZDFS01؛ پنکه سه‌کاره!

در نگاه اول نمی‌توانید کاربردهای متنوع پنکه همراه ترمو XD-ZDFS01 را تشخیص دهید ولی اگر کمی دقت کنید، می‌توانید با قابلیت‌های مختلف آن آشنا شوید. در این ویدیو به این محصول خاص و جذاب می‌پردازیم.

پنکه همراه ترمو مدل XD-ZDFS01

در بخش انتهایی، یک چراغ قهوه قرار دارد که خوشبختانه روشنایی خوبی ارائه می‌دهد. اگر این محصول را باز کنید، با پره‌ها مواجه می‌شوید و می‌بینید که می‌توانید از این محصول به عنوان پنکه همراه هم استفاده کنید. در ضمن پنکه همراه ترمو XD-ZDFS01 می‌تواند به عنوان پاوربانک هم انجام وظیفه کند.

برای بهره‌گیری از پنکه می‌توانید بین دو سرعت متفاوت دست به انتخاب بزنید. زمانی هم که دست شما به پره‌های پنکه برخورد می‌کند، اصلا آسیبی وارد نمی‌کند و به طور خودکار خاموش می‌شود. ظرفیت باتری تعبیه شده در بدنه به ۲۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد و برای پنکه می‌تواند تا ۱۵ ساعت دوام بیاورد. در صورت بهره‌گیری همزمان از چراغ قوه، نهایت عمر باتری به ۸-۹ ساعت می‌رسد.

برای شارژ کردن این محصول می‌توانید از پورت USB-C استفاده کنید که فرایند شارژ نهایتا ۲ ساعت طول می‌کشد و با وجود اینکه می‌توانید از پنکه همراه ترمو XD-ZDFS01 به عنوان پاوربانک استفاده کنید، ولی طبیعتا فقط در شرایط اضطراری بهتر است از آن بهره ببرید زیرا فقط بخش اندکی از باتری گوشی را می‌تواند شارژ کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما